2733
2734

عزیزم میخوان توش اب بخورن دیگه. حالا یا نوسابه یا شربت یا دوغ. خود ظرف نمیخوان بخورن ک فرق کنه. سلیقه ایه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حق چیزای ندیده و نشنیده.شربت خوری نوشابه خوری ابگوشت خوری ماست خوری پلوخوری خورشت خوری ترشی خوری اب خوری چایی خوری قهوه خوری 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

قدیما یه لیوان بود یه کاسه بشقاب😂😂

.
2731
وا ما اول تو همینا شربت میاریم بعد میشوریم میذاریم سر سفره برا نوشابه

مام همینکار میکنیم. تازه وسطش مهمون اب خم بخواد تو همینا میاریم😂 نمیدونستم والا مردم تو هرچی یه جیزی میخورن

دیگه ظرف همه چی اومد به غیر از ظرف💩خوری😐😐😐😐😐😐😐😐

مگه💩 خوردنیه؟؟؟ منکه تا حالا چیز دیگه فکر میکردم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
به حق چیزای ندیده و نشنیده.شربت خوری نوشابه خوری ابگوشت خوری ماست خوری پلوخوری خورشت خوری ترشی خوری ...

😂😂😂👌👏👏 عالییییی

نشنیدی تا حالا بگه گ...ه خوری؟😬

اوه بله، از اون لحاظ،،، 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

حالل ک‌جمع خانمای دقیق جمعه من یه سوال ابتدایی عصر حجری دارم. یه سری بسقاب تختن ک میگن پلو خوری. یه سری گود هستن ک میگن خورست خوری. من قبلا این خورست خوریا رو میذاشتم توی پلوخوریا ک مهمونا سوپ بخورن. ولی یکی بهم گفت سوپ خوری باید کاسه یا پیاله کوچولو باشه. گفتم پس اینا ب چ کار میاد؟ گفت اینا خورشت میریزن. گفتم خب خورشتم ک الان تو ظرفای دیگه میریزم و تو این بشقابا نمیریزیم. حالا میشه یکی من از گمراهی نجات بده ک چی درسته در اصل؟

2706