2726

عزیزم میخوان توش اب بخورن دیگه. حالا یا نوسابه یا شربت یا دوغ. خود ظرف نمیخوان بخورن ک فرق کنه. سلیقه ایه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به حق چیزای ندیده و نشنیده.شربت خوری نوشابه خوری ابگوشت خوری ماست خوری پلوخوری خورشت خوری ترشی خوری اب خوری چایی خوری قهوه خوری 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

قدیما یه لیوان بود یه کاسه بشقاب😂😂

.
2728
وا ما اول تو همینا شربت میاریم بعد میشوریم میذاریم سر سفره برا نوشابه

مام همینکار میکنیم. تازه وسطش مهمون اب خم بخواد تو همینا میاریم😂 نمیدونستم والا مردم تو هرچی یه جیزی میخورن

دیگه ظرف همه چی اومد به غیر از ظرف💩خوری😐😐😐😐😐😐😐😐

مگه💩 خوردنیه؟؟؟ منکه تا حالا چیز دیگه فکر میکردم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
به حق چیزای ندیده و نشنیده.شربت خوری نوشابه خوری ابگوشت خوری ماست خوری پلوخوری خورشت خوری ترشی خوری ...

😂😂😂👌👏👏 عالییییی

نشنیدی تا حالا بگه گ...ه خوری؟😬

اوه بله، از اون لحاظ،،، 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

حالل ک‌جمع خانمای دقیق جمعه من یه سوال ابتدایی عصر حجری دارم. یه سری بسقاب تختن ک میگن پلو خوری. یه سری گود هستن ک میگن خورست خوری. من قبلا این خورست خوریا رو میذاشتم توی پلوخوریا ک مهمونا سوپ بخورن. ولی یکی بهم گفت سوپ خوری باید کاسه یا پیاله کوچولو باشه. گفتم پس اینا ب چ کار میاد؟ گفت اینا خورشت میریزن. گفتم خب خورشتم ک الان تو ظرفای دیگه میریزم و تو این بشقابا نمیریزیم. حالا میشه یکی من از گمراهی نجات بده ک چی درسته در اصل؟

2706