2703
2553

یبوست میگیره.اشتباه منو نکن.با دکترت مشورت کن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

هر ۳۰سیسی یک قاشق.اب زیاد با شیر بچه ات گرسنه میمونه ضعیف میشه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
اگه شیر غلیظ باشه یبوست میگیره این ک رقیق

حواسم نبود

ن اصلا چرا خطرناک باشه من چون دکتر گفته شیر بچه رو کم کن.روزا این کارو میکنم شبا اندازه میریزم

شما بامشورت دکتراین کارو کردی ؟؟الان بچه مشکلی نداره؟؟

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
چرا اینکارو میکنی ؟رقیق میشه دیگه ،مغذی نیست ،انگار زیاد بش اب دادی و شکمش رو با اب سیر کردی

نه هنوز اینکارو نکردم مم تازه شیرپاستوریزه روهم با سرلاک بهش میدم خالی نمیدم چون خالی ک میدم اسهال میشه

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
2706