2726

من شش هفتمه هفته قبل رفتم دیده نشد دیگه نرفتم.میترسم..بعضی از دوستان میگن هفته هشت هم نشون نداد مجبور ب سقط شدن..چکار کنم دلواپسم .تهوع دارم.ویار شدید.اما لکه بینی اصلا ندارم.دردمم ک مس پری بود از امروز ندارم دیگه

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

ساک حاملگی دیده نشده کلا  

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیروز رفتم فتال پل دیده نشد امیدوار شدم خدا کنه تشکیل نشه و پوچ باشه

ساک و کیسه زرده بود...

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
اگه برات مهمه که فامیلات بشناسن یا نه.تاپیک قبلیاتو پاک کن.اسم و فامیلیت معلومه

کیی؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
من دیروز رفتم فتال پل دیده نشد امیدوار شدم خدا کنه تشکیل نشه و پوچ باشه ساک و کیسه زرده بود...

چرااااا

حامله ای شک نکن ،فقط زود رفتی صبر کن هشت هفته برو نخواستی هم نرو نیازی نیست  من دوتا سقط و یه ...

بتام ۲۳۸۰بود بعضی ها میگن باید دیده میشد

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
منم ۶ هفته سونوی معمولی خداروشکر قلبش تشکیل شده بود 

چرا من تهوح و ویار ندارم ۴ هفته و چن روزمه؟؟

نه اون موقع پنج هفتم بود رفتم .گفت برو بتا بده بتا دادم ۲۳۸۰

شاید سن حاملگیت کمتره هنوز...

بر اساس تاریخ پریود میگی ۵هفته؟؟

احتمالا ۴هفته بودی ک ساک هم دیده نشده عزیزم نگران نباش هفته دیگه برو سونو ایشاالله ک تشکیل میشه

2706