2733
2734

اگه با ایمیل وارد شدی نمیشه فهمید

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه تغییر داد شماره رو به ایمیل بدون بستن کاربری؟

اره 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

خانماالتماس میکنم کسی چله دعای توسل نمیخواد به نیابت از اموات و حاجتش بخونم هزینه هم ۱۰۰میگیرم زیارت عاشورا.حقشناس.رحمن.حشر.مزمل....هم میخونم

هرکی خواست بگه تروخداانشالله خدا هیچوقت محتاجتون نکنه وحاجتتونو براورده کنه😢خواهری کنید درحقم😔😔😔😔

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
2738
خب عزیزم نبند اصلا پیجتو فقط اگه چیزای خوبی نداری بردار .عکس خودتم نزار فعلا.چون اگه دلیت اکانت کنی ...

اوکی ‌یعنی اگه دلیت اکانت کنم متوجه میشن؟

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
چطوری

دقیق یادم نیست اینستات فارسی ون برو تو تنظیمات میفهمی خودت