2737
2734

عرق نعنا

زنیان نبات

شربت معده

البته باردار نیستی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از گجا باید بگیریم چطوری خوردی؟ نفخو از بین میبره

من تا حد مرگ رفتم کلا خانوادگی مشکل معده داریم اسید معده ام میزد بالا ترش میکردم نفخ شکم درد شدید حالت تهوع آروغ زیاد....از عطاری گرفتم دو روز نیم ساعت قبل غدا خوردم البته الانم از لحاظ غذایی زیاد رعایت میکنم و گرنه میمیرم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
عرق نعنا زنیان نبات شربت معده البته باردار نیستی؟

عرق نعنا برای ورم معده و زخم معده خیلی خطرناکه تشدید میکنه، برای نفخ معده خوبه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
من شیرین بیان خوردم کلا مشکل معدم خوب شد

همه ازش تعریف میکنن اما من ی بار خوردم بالا اوردم😔معده ام کلا داغونه گیاهی هم بخورم بدتر تهوع امونمو میبره

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
خواهر منم مشکل شمارو داره . با شیرین بیان الان خوب شدین ؟

شیرین بیان بیش از یکماه متوالی نباید خورده بشه، فشار خون بالا میاره، منم یک دوره ۲۱ روزه خوردم چندماهی خوب بودم ولی بعدش شروع شد، ولی از عسل درمانی خیلی نتیجه گرفتم

خواهر منم مشکل شمارو داره . با شیرین بیان الان خوب شدین ؟

اره من جوری بودم که بزاق دهانم زیاد شده بود و همش احساس خلط توی گلو داشتم.بعد شیرین بیانم ۳ هفته قرص کلینیدیوم سی عالیه استفاده گردم معجزه میکنه بچه های همینجا بمن گفتن استفاده کردم خوب شدم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
نه باردار نیسنم دارم دارو میخورم ولی میخوام در کنارش درمان خونکی انجام بدم

عزیزم به هیچ وجه سنتی و شیمیایی رو همزمان مصرف نکن، ممکنه تداخل ایجاد بشه و اثر عکس بده

2706