2726

رفتین دکتر ؟خوب شدین ؟ی مقدار از سرایطتتون بگید

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

طبیعیه دکتر نمیخواد

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طبیعیه دکتر نمیخواد

کجا طبیعیه من اصلا اینطوری نبودم 

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
احتمالا افسردگی گرفتی.از یه مشاور یا روانپزشک کمک بخواه

داروهاشون برای من فقط عوارض داره خیلی کم ی سری علایمو خوب میکنه

بله خودم. حالا هم دو ساله فلوکستین می خورم و به شدت راضیم تازه فهمیدم قبلا چقدر افسرده بودم هی الکی ...

خوش به حالت ببین وسواس فکری نداشتی من داشتم داروهاش برام موثر نیس خیلی تا خودم بی خیال شدم به نظرت برای افسردگی برم ؟برات عوارض نداشت؟

خوش به حالت ببین وسواس فکری نداشتی من داشتم داروهاش برام موثر نیس خیلی تا خودم بی خیال شدم به نظرت ب ...

چرا اتفاقا به خاطر وسواس فکری رفته بودم پیش دکتر که اینو داد ولی اصلا بهتر نشدم فقط چون شادم کرده دیگه ادامه دادم

چرا اتفاقا به خاطر وسواس فکری رفته بودم پیش دکتر که اینو داد ولی اصلا بهتر نشدم فقط چون شادم کرده دی ...

خدا رو شکر اره موافقم برای منم تاثیری رو افکار نداره ببین به من ریسپریدون فلوکسامین داد فقط پرپرانولش خوبه استرسمو کم میکنه میدونی من تنبلی تخمدان دارم تحت درمان بودم بعد یهو بهم ریخت وضعم ازمایش دادم پرولاکتینم بالا بود بعد تو نت خوندم عوارض ریسپریدونه 🙄یعنی همه چیم قاطی شده برای شما داروت عوارض نداشت ؟یا پریودیت تغییری نکرد ؟

خدا رو شکر اره موافقم برای منم تاثیری رو افکار نداره ببین به من ریسپریدون فلوکسامین داد فقط پرپرانول ...

نه عوارضی نداشته الان سه ساله می خورم. ولی همچنان وسواس فکری دارم تقریبا شدیده هروقت واسه خواهرم یا شوهرم تعریف می کنم که وسواسم چه جوریه با مسخره بهم می گن وای تو باید بستری بشی