2726
عنوان

مامانا یه لحظه بیایین

89 بازدید | 12 پست

سلام

من سه ماهه تو اقدامم

ماه اول و دوم که البتع خیلی جدی نبود و باردار هم نشدم اما خیییلی انتظار کشیدن و امید داشتم ولی حوالی روزای تخمگ گذاری هم رابطه داشتم ولی نمیدونم چرا نشد😔😔😔😔

ماه قبل هم پریودم خیلی تغییر کرد و روز اول یه درد بی سابقه داشتم و از 7روز شد 5روز و مقدارشم خیلی کم شد و سیاه هم بود

حالا اینوماه هم روزای 8 10 12 16رابطه داشتم روز 14 که مهمه نشد......

این ماهم اگه نشه چی؟

ینی مشکلی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا درباره باردار شدن فکر نکن عزیزم،منتظرش نباش،روند عادی زندگی رو داشته باش و اقدام کن و استرس نگیر اگر نشد بعدش میری دکتر دیگه نگرانی نداره

میخواهم بهترین باشم 🙌
اصلا درباره باردار شدن فکر نکن عزیزم،منتظرش نباش،روند عادی زندگی رو داشته باش و اقدام کن و استرس نگی ...

میخوام اینجوری باشه ولی نمیشه....

شماها همه زود مامان شدید؟

میخوام اینجوری باشه ولی نمیشه.... شماها همه زود مامان شدید؟

من در انتظارم😍من پلی کیست دارم و بارداریم زمان بره،یکسال بدون جلوگیری رابطه داشتم باردار نشدم الان ماه اولیه که دارم دارو مصرف میکنم

میخواهم بهترین باشم 🙌

می دونی برا چی میگم 

چون منم برا بارداری اولم پریود شدم اما خیلی کم بود حدود 15 روز بعدش به خواهرم که گفتم گفت شاید باردار هستی که خونریزیت اینقدر کم بوده 

تست که کردم دیدم باردارم

می دونی برا چی میگم  چون منم برا بارداری اولم پریود شدم اما خیلی کم بود حدود 15 روز بعدش به خو ...

اهاااا...

چی بگم!

اونقدرام کم نبودا!روز اول که زیاد بود از روز دوم کم شد و روز سوم قطع شد قبلا تا7روز طول میکشید