2733
2734

خونه دقت مي كنيد صاحب قبلي خونه (و همسايه ها) آدم هاي خوبي باشن و خلاف و گناه تو اون خونه نكرده باشن  ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عقیده ندارم

ادم نون قلبشو میخوره ربطی ب صابخونه قبلی هم‌نداره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
ی خونواده میشناسم فامیلن زنه تن فروش والا پول از در و دیوار خونش میریزه😑😑

پولشون برکت نداره کسایی که پول بابرکت دیده باشن حرفمو متوجه میشن 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738

بله

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

نه، اعتقاد ندارم، اعمال کسی که قبلاً تو یه خونه زندگی کرده چرا باید روی زندگی آدمای بعدی تاثیر بذاره؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من حس کردم گاهی اوغات بعضی خونه های قدیمی تکرار میکنم بعضی خونه های قدیمی که رفتم یک آرامش و معنویت خاصی رو حس میکردم دیگه نمیدونم

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

چرا خیلی ربط داره خونه کسی که کافر بوده با خونه کسی که مومن حقیقی بوده باهم تفاوت داره این نوری که تو خونه و در دیوار هم اثر میذاره 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

یه خونه تو شهر ما هست هر کس میره توش مریضیه لا علاج میگیره من اعتقاد نداشتم ولی دیدم ۴ تا مستاجر قبلی هم بیماری سخت و بدون درمان گرفتن 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
2706