1421
1363
عنوان

خیلی دلم شکست از این هدیه...

415 بازدید | 42 پست

تولد یکسالگی دخترم بود، خانواده شوهرم شمالن،نیومدن گرمای هوارو بهانه کردن

بعدش عذاب‌وجدان گرفت میگفت کادوی سنگین پیش‌من داره، هرسری میگف عزیز براش النگو خریدم

حالا امروز یه کاری پیش‌اومد رفتم شمال، صد تومن گذاشت تو پاکت داد 

خیییییییییلی بهم برخورد، اولین تولد ۱۰۰تومن؟؟؟؟؟؟

پس بیخود میکرد هی میگفت النگو خریدم

من به همه گفته بودم عزیزش النگو خریده

چیکارکنم بفهمه ناراحت شدم

لاحـَول ولاقـُوة الا بالله العـلے العظیـم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

شما چرا کادو رو نگرفته کفتی به همه

چون اطرافیان میگفتن چرا نیوووومده، به بچه‌ کادو ندادن؟؟؟ منم گفتم نتونستن بیان ولی النگو خریدن

خودش هرسری میگف النگو خریدم 

1401

خب شاید نتونسته بخره...نباید جلو جلو میگفتی به همه.طلبکار که نیستی ازش میخاسته کادو بده نداده حالا...نمیشه چیزی بگی که

آرزو دارم برآورده شدن غیرممکن ترین،محال ترین،دور ترین، نشدنی ترین خواسته ی قلبتون رو...❤

سطح توقعتون رو بیارید پایین.قبل از گرفتن کادو هم همه جا خبر نکنید چی قراره بگیرید.

اصحاب امام تا هنوز در کربلا مانده اند...آماده در کنار او...که مدعیانی چون ما را اطمینانی نیست...!امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1394

وا خب بنده خدا حالا یه چیزی گفته توام سر زده رفتی چیکار میکرده همین که احترام گذاشته پول داده باید تشکر کنی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
چون اطرافیان میگفتن چرا نیوووومده، به بچه‌ کادو ندادن؟؟؟ منم گفتم نتونستن بیان ولی النگو خریدن خودش ...

اشتباه از خودت بود نباید میگفتی به بقیه

آرزو دارم برآورده شدن غیرممکن ترین،محال ترین،دور ترین، نشدنی ترین خواسته ی قلبتون رو...❤

اخه کادو مثل همون اسب پیش کشیه که نمیشه بهش ایراد گرفت که چرا اینقدر دادین.احتمالا یکی نظرشو عوض کرده.اشکال نداره عزیزم از این به بعد رو حرفشون حساب نکن و قبل اینکه با چشمت ببینی به همه نگو

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه ی خدا رو دیدم  
1391
خب شايد نتونسته بخره بنده خدا خيلي زشته حرفي بزني طلب نداري كه عزيزم 

نمیتونس خب نمیگفت ، هی میگفت بچمو بیارید عزیز براش النگو خریدم،جلو خانوادم خیییییلی خورد شدم با صدتومن

پسرم پنج سالشه همیشه تولداش خانواده همسرم هستن هیچوقت کادو ندادن من هم برام مهم نیست در حالی ک برادر شوهرم ده سالشه همیشه غیر از تولدش هم براش کادو میگیرم اهمیت نده عزیزم در حالی ک خانواده من همیشه کادو میگیرن براش غیراز تولدش هم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

هیچکی وظیفه نداره برا کسی کادو بخره که هرکی ام میخره لطف میکنه درضمن حتما نداشته یا شاید اصلا خریدن گمش کرده خجالت میکشه بگه اتفاقا اگه به روشون بیاری خیلی کار زشتی کردی چون اون همچین وظیفه ای نداره که حتما باید چیزگرون تر بخره یا اصلا چیزی بخره هرچی داده لطف کرده

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1437