2737
2734

نزنید تو ذوقم خوووووب؟؟؟ خااااهشششش میکنم😭

یه اقای فرانسوی لیسانسشو توی فرانسه میگیره 

میره برزیل ارشد میخونه🛫

حالا برزیل کجا فرانسه کجا؟ صرفنظر از فاصله فیزیکی، فرانسه از همه نظر بالاتره از برزیله

بعد ارشدش که تموم شد برمیگرده فرانسه دکتری میخونه🚤

بعد برمیگرده میره برزیل استاد میشه🚣‍♂️

الان همسرش برزیلی هست و بچه دارن و برزیل زندگی میکنن🤲

من و شوشو حدس زدیم با خانمش که برزیلی بوده  تو دوره لیسانسش تو فرانسه اشنا شده و اینهمه رفت و امد در پی اون بوده🤔 یعنی عشق در بدرش کرده

میدونم دغدغمون تو حلق داعش ولی بنظرتون حدسمون درسته؟؟؟

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

تو عشقی😂😂😂

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا دغدغتون تو حلق داعش😂

😂😂🤣🤣 بعد از یعالمه بحث این معادله را حل کردیم 😎

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

کاش شوهر منم یکم بیکار میشد مینشستیم با هم به زوایای خاله زنکی فکر میکردیم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

حدس شما درست نیست.

یه برهه ای توی فرانسه و دانشگاههاش به ایرانی خیلی سخت می گرفتن از پذیرش بگیر تا خیلی چیزهای دیگه.

برای همین ارشد رفته برزیل. بعد که شرایط ملایم تر شده اومده فرانسه دکترا ادامه داده

اصلا کاری ب دغدغه ندارم.ولی اخه یعنی چی؟خب اشنا شده ازدواج کرده دیگ حالا مهمه چرا هی میرفته برزیل و ...

نه مهم نیست هرجا دوس داشته میتونسته بره 😆

احتمالش هس از قبل عاشق خانمش بوده باشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
حدس شما درست نیست. یه برهه ای توی فرانسه و دانشگاههاش به ایرانی خیلی سخت می گرفتن از پذیرش بگیر تا ...

بابا طرف فرانسویه

2706