2733
2734

من خيلي توي اينستا واردم چند وقت پيش بايكي از فاميلامون لج شدم و بكوب واسم دري وري ميذاشت تو اينستا و با خيلي خيلي شوهرش پايش بود و تو تموم پستاش ك ب من چيزي ميگفت قشنگ منو ميسوزوندن جفتشون تعجب ميكردم ك اينقد شوهرش پايست تا اينكه منو بلاك كرد و من ديگه نداشتمش يك شب توخونه هي تو جونم افتاده بود ك الانم من نميبينمش شوهرش بازم باهاش اكيه يا فيلم بازي واس من بود ك رفتم و تونستم هكش كنم و پيجشو باز كردم واس خودم كل دايركتاش و خصوصياش واسم مياومد و ميخوندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خلاصه كل چتاشو خوندم و فهميدم بابا كلا دختره مريضه با من فقط مشكل نداره باهمه همينه ديگه واس من چيزي نميذاشت و كار بكارم نداشت شوهرشم كم وبيش تو عكسا و فيلماش بود اما همچنان دك وپوز داشت خلاصه كذشت تا الان ك ٦ماهه ك من كم و بيش ميرم اينستاي اين دختر ودست خودم نيس همش حس فضولي دارم ببينم چي گذاشته ميدونم بفهمه دودمانم ب باده خيلي زشته و نوجيح نداره اما هردفعه تصميم ميگيرم نرم باز وسوسه ميشم ميگم ايم دفعه ميرم قول دفعه ديگه نميرم

تو رو خدا بگو چه جوری میشه هک کرد تو اینستا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
همین؟

بابا كارم خيلي بده اما دست خودم نيس همش كنجكاو ميشم چيكار داره ميكنه الان باز باكي دعوا كرد بيكارم بابا شما خودتونو بزاريد جاي من يكي رو هك كنيد ك پستاش رو روانتونه با اينطور بگم يكي خوب حرصتونو در مياره شما راهي واس شخصيت واقعيشو كنجكاوي توي زندگيش باز شده واس ترميم زخمايي ك ازش خوردي خوبه ك ميفهمي بابا اين بشر فقط تظاهر ميكنه 

😐😐😐😐 منو بگو حس عذاب وجدان دارم شما استقبال ميكني از اينكار

بخدا ضروریه کارم همه زندگیم سر این مسیله است

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2706