2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا ویترین زندگیشون رو به نمایش میذارن اخه کی میاد ویترین رو زشت بچینه، هرچند به نظرم زندگیاشون چندان هم حسرت خوردن نداره ، ولی همیشه هم معتقدم هم تجربه بهم ثابت کرده ادمهایی که عمیقا احساس خوشبختی میکنن خوشبختیشون را فریاد نمیزنن یا در معرض دید دیگران قرار نمیدن که مبادا چش نخورن .

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2731
از کجا میدونی؟ شاید واقعا خوشبختند😔😔😔

نمونشو میگم

داوود هزینه وحیدخزائی پویان مختاری و اون دوس دخترش

همه اینا واسه تبلیغ و این چیزاست

مطمئن باش اونا زندگی خوشی ندارن☺

همین پویان مختاری یکی اومده بود افشاش کرده بود که هیچی نداره یه دختره ای بهش پر و بال داده یکم اومده بالا اون دوس دخترشم لباسه خوبم حتی یک دونه نداشته

دیگه نمیدونم راسته یا نه

من که باورم نمیشه یارو ۳ تا ماشین لوکس داشته باشه که اونم اجاره ایه اونم با قمار😳😳😳😳

میدونی میان مردمو از راه بدر میکنن پور سانت میگرن 

2738
بخیل نیستما ولی از کجا میارن انقدر پولدارن😥😥😥😥

از تبلیغ تو اینستا

استوریاشون که همش تبلیغه 

اول یه داستان عاشقانه از عشقشون می نویسن و چهارتا کاسه بشقاب صورتی به عنوان جهیزیه می چینن بعد می زنن تو کار تبلیغات اسم پیجاشونم که لایف استایل فلانیه همش بجز تبلیغ یه ذره بار آموزشی و فرهنگی نداره پیجاشون

مال دوران احمدی نژاد بود تو اینستا بزن اناشید حسینی میاد😀😀

ایشون داره درس میخونه و برند خودشو داره و طراحی لباس و کیف میکنه زحمت میکشه نتیجشم میبینه من هنوز نمیفهمم به چی حسودی میکنن یه عده هرکی به اندازه تلاشش پول درمیاره البته جدایی از پیجایی که همش تبلیغانه

از تبلیغ تو اینستا استوریاشون که همش تبلیغه  اول یه داستان عاشقانه از عشقشون می نویسن و چهارت ...

یعنی تبلیغ انقدر در آمد داره !  

دیشب ب شوهرم میگفتم اگه ما هم مثل اینا پول دار بودیم تو میرفتی باشگاهوشکمت آب میشد پوستت زیر آفتاب و شغل سختت نمیسوخت😆😆😆😆😆 ،،،خداییش هیکلا و تیپاشون اگر  خوبه ب خاطر پولاییه ک خرج میککنن واسه ظاهرشون  وگرنه اگه بی پول بودن عین زامبی میشدن😂😂😂😂

خدایا شکرت❤
2706