2410
2553
عنوان

موندم چجور شوهرموببرم عروسی.😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 38 پست
بدون کارت نرو باید کارت میدادن پس واسه چی کارت عروسی میخرن که مهموناشونوگلچین کنن😐

عزیزم کارت نداده ما کادو ندیم

ماروبامادرم گفته

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
حق با شوهرته.ارزش قائل شو واسه خودتو همسرت

بابا اون اصلا منظورش کارت ندادن نیس.چون گف عروسی پسرشون دعوتمم نکنن میام

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم کلا یه کارت رو میدن به بزرگترها وروکارت هم مینویسن فلانی وفرزندان...وبهمون میگن همه تشریف بیارین همه میریم بدمون هم نمیاد خودمون هم همینکارو میکنیم‌... اسرافه بنظرم براهرکس یه کارت چاپ کنن‌.

اصلا ما کادونمیدیم.مامانم میده.ماروهم بامامانم گفتن

وقتی کارت ندادن یعنی دعوت نکردن

تلفنی رو ول کن

شما از مادرت جدا زندگی میکنی درست نبود کارت ندن من بودم دیگه حرفشو به شوهرم نمیزدم

چون خودم ضایع میشدم بخاطر کارت ندادن

2456
ما هم کلا یه کارت رو میدن به بزرگترها وروکارت هم مینویسن فلانی وفرزندان...وبهمون میگن همه تشریف بیار ...

بابا بدبخ هم سپردن 

هم زنگ زد گف خاهرعروسه

گفتن توهم حتما بیا.

من شوهرمم میخام ببرم خو کلا ۴نفرمیشیم

والا اونام ۱۲نفراومدن حنای بنده 

زش نیس که والا

وقتی کارت ندادن یعنی دعوت نکردن تلفنی رو ول کن شما از مادرت جدا زندگی میکنی درست نبود کارت ندن من ...

خب باهم این حرفارونداریم

بیچاره ها کارتم ندادن که کادو نبرم.ولی برم.حضوریم گفتن فلانی روهم حتمابیار

کلا ۴نفر میشیم

اونا ۱۲نفراومدن باهم اینحرفارونداریم

2714
خب باهم این حرفارونداریم بیچاره ها کارتم ندادن که کادو نبرم.ولی برم.حضوریم گفتن فلانی روهم حتمابیار ...

استارتر هیچ جوره زیر بار نمیری

اونوقت انتظار داری ما چجوری راهنماییت کنیم هرکی هرچی گفت همین حرفارو زدی وقتی خودت قبول نمیکنی اشتباهو

خوش بگذره 

نه دوستیم کارت نداده که مافک نکنیم کادوبدیم. منومادرمینامیشیم کلا چارنفربریم

چه ربطی داره این حرف،باید کارت جداگانه میدادن،حالا به همه کارت دادن ولی به تو ندادن که کادو ندی😑😑😑😞من چه اقوام خودم چه همسر تا کارت جداگانه ندن محاله برم...

عزيزم به نظرم اين دليل منطقي نيست كه چون كادو نبرين كارت ندادن

من بودم نميرفتم قطعا 

چون خودمون يه خانواده ايم و بايد بهمون كارت بدن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
نه بابا.پس چرامیگه عروسی پسرشون کارتم ندن میام.شوهرمم فامیلش میشه.فقط اونادیگه رفتوامدندارن.ولی گف ب ...

خب چون عروسی پسر اختیارش با خودشونه هر چقد بخوان بدون کارت میتونن دعوت کنن ولی عروسی دختر اینجوری نیس محدودیت داره انگار اونا صاحب مجلس نیستن،بنظر منم زشته اینجوری دعوت کردن حداقل اسم شمارو پشت کارت مادرت میتونستن بنویسن،یا اسم شوهرتو مینوشتن+مادرخانوم گرامی

انگار شمارو اخر سری یادشون افتاده یا سرسری گفتن

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2706