2726

اول با یه دختری از راه دور دوست بوده 

بعد یکی نزدیک خودش پیدا میکنه باهاش بهم میزنه 

واسه این دوست دختزه که کنارش بود همه کار واسش کرده بوده به خانوادش معرفی کرده بوده خونه ی فامیلاش میبرده با دوستاش مسافرت میبرده 

رابطه ی ج ن س ی کامل هم باهاش داشته 

ولی یهو بعد یه سال که میفهمه دختره با دوست پسر قبلیش مینویسه  باهاش بهم میزنه 

دختره خیلی التماسش میکنه ولی دیگه قبول نمیکنه باهاش باشه 

حتی دختره تا چند سال بعدش هنوز با خواهر و فامیلای پسره در ارتباط بوده و همش اصرار میکرده برگرده ولی پسره برنمیگرده 

و بلافاصله بعد بهم زدن با دختره میره سراغ اون دختری که قبلا باهاش ارتباط داشته ولی دور‌بودن از هم دختره ایران پسره اروپا و همین دختری که ایران بود هم میگیره 

به نظرتون عاشق کدوم‌یکی بوده ؟

اینم بگم حتی بعد بهم زدن با دختر‌اولیه که پیشش بوده امارش و می‌گرفته هنوز 

دختره مسیحی بوده حتی وقتی میفهمه مسلمون شده بازم پسره نمیخوادش

و وقتی میفهمه دختره ازدواج کرد دیگه امارشم نگرفت 

به نظرتون پسره عاشق دوست دخترش بود ؟ اگر بود چرا ولش کرد و با اصرار های زیادش‌چرا برنگشت؟ 

یا عاشق اون دختری بود که رفت گرفت و الان زنشه

اینم بگم اون دختری که ایران بود وقتی با این پسره جدی میشه یه پسری بوده میخواسته دختره رو 

میاد الکی به اسم این دختره میگه من تورو نمیخوام از زندگیم برو من با یکی دیگه ام ...

ولی پسره فک میکنه دختره گفته 

پسره میره با یکی دیگه دوست میشه ولی سه ماه بعد دوباره برمیگرده به دختری که تو ایران بود و میگه من یه بار تو رو از دست دادم دیگه نمیخوام از دست بدم و بعد یک سال بعد عقد میکنن 

نظر شما چیه عاشق کدوم بوده،

اولیه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اینا عشق نیست بعدم میگن اگه عاشق دونفر هستی دومیو انتخاب کن چون اگه عاشق اولی بودی عاشق دومی نمیشدی

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکم گنگ بود داستان ولی فک کنم دختری ک اونجا باهاش بوده

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

این تاپیکو یبار دیگه هم زدی به نظرم کسی که میدونه شوهرش رابطه جنسی داشته و باهاش ازدواج کرده نباید انقد کنکاش کنه تو گذشته 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
این تاپیکو یبار دیگه هم زدی به نظرم کسی که میدونه شوهرش رابطه جنسی داشته و باهاش ازدواج کرده نباید ا ...

ینی زندگی خودشه این؟

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

هیچکدوم.....

به نظرم مفهوم عشق فراتر از این روابط مسخره ست!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

میخای ب چی برسی با این غواصی؟؟؟؟

بشین زندگیتو بکن و هر روز بهتر شو تا از عشقش بخودت مطمعن بشی

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
2706