2733
2734
عنوان

دوس دارم بچه م اردیبهشتی بشه.

312 بازدید | 42 پست

میدونم که باید این ماه اقدام کنم ولی همش دو دلم 6 ساله ازدواج کردم امسال هم کنکور دادم . انتخاب رشته کردم . ولی تردید دارم برم دانشگاه یا نه . البته 4 ساله دارم کنکور میدم . اگه دوباره نشه باید صبر کنم تا شهریور آینده که حامله بشم. اصلا نمیدونم چکار کنم . از یه طرف زندگیم خیلی تکراری شده از به طرف حوصله بچه رو ندارم از یه طرف درسم رو چکار کنم . از یه طرف هم اخلاق شوهرم خوبه ولی بعضی موقعها که دعوامون میشه یا پای خانوادمو وسط میکشه ازش لجم میگیره. اصلا موندم چکار کنم . شوهرم عشقم بود دوس دارم ازش یادگاری داشته باشم ولی خوب بقبه آرزوهام چی .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام اردیبهشتی بشه.فکر کنم مرداد باید اقدام میکردیم.من منتظر سال بعدم😁

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
2738
شوهرم عشقم بود؟!  مگر قراره بره

نه منطورم اینه که با عشقم ازدواج کردم 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
واقعا چرا اردیبهشت انقدر طرفدار داره متوجه نمیشم🤔🤔

چون خودم اردیبهشتی ام . صبور و مهربون و دلسوز . 

2706