2726
عنوان

دارم دق میکنم چه کنم

406 بازدید | 10 پست

تایپک قبل نوشتم لطفاً یه چیزی بگید راهی چاره ای ...ترسیدم نگرانم ..دلم‌میسوزه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

دیگه باید بزاری پدر و مادرت بیان کاری از دست تو برنمیاد زندگی خودتم بهم نریز

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دوشونو بیار خونتون

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
زنگ بزن هردوتاشون بیان خونه شما دعوتشون کن

گفتم قبول نکرد گفت راحت نیستم جلو شوهرت ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
دیگه باید بزاری پدر و مادرت بیان کاری از دست تو برنمیاد زندگی خودتم بهم نریز

یه هفته دیگه میان ...

یه هفته دیگه میان ...

خب دیگه تحمل کن اگه بزرگتری دارید که میتونید روش حساب کنید با اون در میون بزارید عمویی/ داداشی و...

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
خب دیگه تحمل کن اگه بزرگتری دارید که میتونید روش حساب کنید با اون در میون بزارید عمویی/ داداشی و...

داداش ندارم فامیل هم خواهرم اجازه نمیده

داداش ندارم فامیل هم خواهرم اجازه نمیده

کاش تلفنی به مامانت بگی شاید فکری داشته باشه هرچند که سفرشون بهم میریزه

کاش تلفنی به مامانت بگی شاید فکری داشته باشه هرچند که سفرشون بهم میریزه

نه مادرم مریضه میترسم می‌دونم حالش بد میشه‌‌