2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم من خواستم استفاده کنم تنبلیم اومدو قطعش کردم ولی اونایی که استفاده کرده بودن میگفتن خیلی روی منافذ و سوراخ های جوش اثر مثبت میذاره، روشن کننده هم هست

✨🍃 فَوَقَعَ مَا وَقَعَ 🥀 💫
جدی؟نشنیده بودم چطور بابد استفاده کرد

سیب زمینی خام رو رنده ریز می‌کنی در حدی که انگار پوره شده، بعد یکم گلاب هم بهش اضافه کن تو قالب های یخ میریزی تا منجمد بشه

روزی یک یا دوبار یه قالب ماسک یخ زده ات رو در میاری و روی صورتت ماساژ میدی تا زمانی ک آب بشه کاملا بعد هم صبر میکنی تا خشک بشه رو پوستت، در آخر با آب سرد میشوری و یکم گلاب اسپری می‌کنی ب صورتت 🥰

میتونی واسه اینکه ماسکت نریزه تو خونه وقتی داری میزنی یه کاسه بگیری زیر دستت تا تو اون بریزه بعد هم پوره هاشو میذاری رو پوستت

✨🍃 فَوَقَعَ مَا وَقَعَ 🥀 💫

اگه حرف منو گوش میکنی...عزیزم اصلا سیب زمینی استفاده نکن...سیب زمین یه لایه بردار خیلی قوی هس ...وقتی میزنی پوست خیلی سفید میشه چون لایه رداره وتاثیرش خوبه...ولی بعد یه مدت ک بزنی پوستت نابود میشه ..من سر خوم این بلا اومده ..چ پوست ناز و سفیدی داشتم الکی برا جوشام میزدم الان سیاه شدم ..پوستم افتضاح نمیدونم خیلی نازک شده ...کلفت شده خیلی ناراحتم اصن همه بهم میگن چقد سبزه شدی

2706