2733
2734
عنوان

کدوم یکی رو انتخاب میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 46 پست
برو دقیقققق با فوت و فن تحقیق کن نه که همینجوری بپرسی این اقا خوبه یا نه صوت همسر گزینی دکتر علی غ ...

ببخشید ولی چیو تحقیق کنم ؟ برم به سوپری محلشون بگم پسر بدی که نیست اونم میگه نه گلیست از گل های بهشت.خلافکار که نیست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون صوت همسرگزینی رو برا همین گفتم گوش بدی

ی مثال میزنم

مثلا میری از یکی که خوب میشناسدش مثلا بهش میگی شماره یکی از دوستاشو بده

میری از دوسته می پرسی به اخلاقش از صفر تا بیست چند میدی میگه هیجده، بعد میپرسی اون دو نمره رو چرا کم کردی؟

بعد این مدل تحقیق رو باید چشم تو چشم انجام بدی که طرف مجبور شه راستشو بگه یا اگه حس کردی داره مِن مِن میکنه بهمی احتمالا کاسه ای زیر نیم کاسه شه

بعد یه نفر دروغ بگه، از ده نفر تو جاهای مختلف و محل کار اینا بپرسی بالاخره درمیاری

2728
اون صوت همسرگزینی رو برا همین گفتم گوش بدی ی مثال میزنم مثلا میری از یکی که خوب میشناسدش مثلا بهش ...

من کلا یکی از معیار های اصلیم اینه که عشق دوم کسی نباشم.خط قرمزمه.اینکه گذشتش عاشق کسی بوده ندید مخالفم

من کلا یکی از معیار های اصلیم اینه که عشق دوم کسی نباشم.خط قرمزمه.اینکه گذشتش عاشق کسی بوده ندید مخا ...

اینو باید از خودش بپرسی ی جور غ مستقیم

حالا تو تحقیقاتم ی دستی بزنی بعضا😅ببینی مثلا تو محل دیدنش با ی دختر دیگه یا نه واینا

ولی در کل تحقیقات خیلییییی مهمه

حتی‌میشه باهاش فهمید طرف تو معاشرتا راس گفته یا داشته نقش بازی می کرده

2738

مسجد رفتن نون و آب نمیشه😅

مگر اینکه تحصیلات عالی داشته باشه که مطمئن باشی موقعیت کاری خوبی پیدا میکنه مثلا فامیل ما موقعی ک رفت خاستگاری دانشجوی پزشکی بود ، با اینکه اون موقع هنوز درامدی نداشت و درس میخوند ولی مشخص بود ک بعد از اتمام درسش میتونه مطب بزنه و درامدش رو داره

وگرنه ارزش نداره 

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

به هیچ عنوان نمیشه گفت شخص اولی با این مشخصات حتما همسر خوبی هم میشه شاید ادم خوبی باشه ولی دلیل نمیشه ک بگیم پس زندگی زناشوییش گل وبلبل اگر من باشم حتمااااا در مورد گزینه ی دوم هم یه تحقیق حسابی میکنم  بعد تصمیم میگیرم 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

من تجربه ی نزدیک به  هر دو موردی ک گفتین رو تو فامیل نزدیک داشتم یک مورد که پسره دانشجو بود یه دونه دوست دخترم نداشت شغل نداشت خانواده دار بود اونم مذهبیش لب به دود به هیچ عنوان نمیزد دلرحم ولی الان هیزترین مردیه که میشناسم به شدت به خانوادش وابسته اس تا الانم که دو تا بچه داره از خانوادش جدا نشده هنوزم شغل نداره خب من نمیگم مورد اول بده ولی دلیل بر همسر خوب بودن هم نیست تجربه ی دومم هم تو فامیل نزدیک پسری بود وضعیت مالی خوب و شغل خودش رو داشت و مستقل بودولی شناخت نداشتن نامزد شدن دختره پدرش از یه سری از اخلاقای خاص پسره دراومد که همشون بعد نامزدی مشخص شد ک الانم کماکان ادامه داره ولی خب الانم دارن زندگیشونو میکنن خوب و بد ببخشید طولانی شد

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2706