2726
عنوان

خانمایی ک سگ دارین بیاین

595 بازدید | 34 پست

سلام بچها میشه لطفا راهنماییم کنید؟سگ من سه ماهشه غذای استارتر مونژه میخورد طی بیست روز غذاشو اروم اروم تغییر دادم.الان اصلا غذای دومی بهش نمیسازه همش استفراغ میکنه.اگر بخوام برند غذاشو دوباره تغییر بدم باید آروم آروم تغییر بدم یا یک دفعه؟چون با دو سه دفعه خوردن غذاش شروع میکنه استفراغ.

از دکترش هم پرسیدم ولی دکترش خیلی رو این غذا غیرت داره میگه استفراغش مال این نیس/:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره از دکتر دیگه ای بپرسی

دامپزشکای آنلاینم هستن.شاید اصلا به چیزی توی این غذا حساسیت داشته باشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728
بهتره از دکتر دیگه ای بپرسی دامپزشکای آنلاینم هستن.شاید اصلا به چیزی توی این غذا حساسیت داشته باشه

شما انلاین کسیو میشناسی بهم بگی؟

اینجا تا کیس خودشون نباشی جوابتو نمیدن

2706