2726
عنوان

تنبلی تخمدان خراست😐

509 بازدید | 96 پست

کسی از قرص سیپروترون کامپاند استفاده کرده عوارضش چیه راسته ک میگن چاق میکنه وعصبی؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره خیلی

تجربشودارین؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
شما ریزش موی غیر عادی هم دارید؟

بعله

اره خیلی هم اشتهاروزیادمیکنه که باعت میشه چاق بشی

ولی من اشتهام کمه تنبلی تخمدان شدید دارم

تنبلی تخمدان باعث کم شدن ذخیره میشه؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من ریزش مو دارم قرص ویتناگنوس بخورید گیاعی

تاثیری داره؟ همراه همون سیپروترون مصرف کنیم؟

بعله

یعنی غیر عادیه؟؟ راه میرید و دست میزنید میریزه؟؟ واسه من ک اینجوریه😭 دیگه کچل شدم

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
من ریزش مو دارم قرص ویتناگنوس بخورید گیاعی

من قطرشو گرفتم خوبه واسه تنبلی و تنظیم؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من هرچی داروبرا تنبلی خوردم خیلی چاقم کرد

اخرش چی؟تنبلیتون درس شد؟

از من میشنوید هر کسی که تنبلی تخمدان داره یا پرولاکتین بالا داره حتما درمان کنه حتی اگر قصد بارداری نداره

وقتی پریود نمیشید یا دیر به دیر پریود میشید آزمایش و سونوگرافی بدید حتما

2706