2733
2734

سلام دوستان بين لانسون و بايودرما موندم كدومش خوبه؟ ميخوام پوشانندگي هم داشته باشه و رو پوست نماسه☹️☹️

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم ضدآفتاب رنگی خوب نیست. یه بی رنگ بخر و روش پنکک بزن پوشش دهی میکنه. اگه پوشش بیشتر میخوای روی ضدآفتاب کرم پودر بزن و بعد پودر فیکس بزن که ظاهرشو مات کنه

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
خودت استفاده كردي عزيزم؟پوشانندگي داره؟ نميماسه؟

من خیلی سال پیش استفاده میکردم اون موقع خوب بود ولی اگر از اون بهتر میخوای ضد افتاب فیوژن واتر ایزدین و بگیر

رو دستش ضد افتاب عالی نیست

🧿
من خیلی سال پیش استفاده میکردم اون موقع خوب بود ولی اگر از اون بهتر میخوای ضد افتاب فیوژن واتر ایزدی ...

برا هرماركي هركس يچي ميگه گيج شدم بخدا😞😞😞

خداياشكرت....❤️ 
2738
من خیلی سال پیش استفاده میکردم اون موقع خوب بود ولی اگر از اون بهتر میخوای ضد افتاب فیوژن واتر ایزدی ...

اینا اسماشون با همه یا جداست ؟؟قیمتا

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
برا هرماركي هركس يچي ميگه گيج شدم بخدا😞😞😞

به من اعتماد کن،من اندازه یه بیوتی بلاگر اینستاگرام هزینه میکنم بابن محصولات درمانی ارایشی،اندازه موهای سرمم برند درمانی پوست تجربه کردم،ایزدین حرف نداره،پشیمون نمیشی از خریدش،تحقیق کنی راجبش متوجه میشی صحبت هام و

فقط رنگی نیست

🧿

اگه صورتت جوش میزنه اکتی پور بگیر پوشانندگیش خیلی خوبه

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
به من اعتماد کن،من اندازه یه بیوتی بلاگر اینستاگرام هزینه میکنم بابن محصولات درمانی ارایشی،اندازه مو ...

یه آبرسان و یه کرم شب هم میشه معرفی کنی لطفا 

پوستم چربه

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
2706