2737
2739
عنوان

چرا من نمی‌تونم بچه‌های کوچیک رو دوست داشته باشم؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 100 پست
از خودت بدت میاد. قرار نیست همه درست شبیه هم باشن. منم همینطوریم ولی اصلا از خودم بدم نمیاد

عزیزم گفتم از "این ویژگی" خودم بدم میاد

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طوری بودم یادمه بچه خواهرشوهرمو میبرم یه جای دورتر کلی نیشگون ازش میگرفتم

بد جنس 😐

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2728
من تو خیابون بچه میبینم از خود بی خود میشم زبونم رو تا ته میارم بیرون بای بای میکنم چشامو چپ میکنم م ...

دست خودم نیست که😢

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
اتفاقا من عاشق نوزاد چن روزه ام😍

چ بوی خووبی میدن

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738

منم مث خودتم ولی نه به این شدت😩

مثلا یه فامیل داشتیم بچه ش خیلی نق نقو نچسب بود هرچیم میدید باید برمیداشت بعد مامانش هی قربون صدقه ش میرفت انگاری باید برا مام جذاب باشه😒

کاش بعضی مامانا بفهمن که بچه شون برا خودشون جذابه نه بقیه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دست خودم نیست که😢

آخی بچه دار شی درست میشی 

البته من هنو بچه ندارما نگید ک چون نی نی دارم اینطور میکنم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

هیچ اشکالی نداره

منم هیچ وقت بچه دوست نبودم الانم یه پسر ۹ساله دارم از جونم بیشتر دوستش دارم اما اصلا هوس بچه دیگه ندارم .بچه های مردم رو هم خوشم نمیاد بغل کنم و بازی کنم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
گفت یکم بالاتر نوشته☺☺

اره دیدم☺

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
گلم متاهلین؟؟

نه عزیزم

هیچ اشکالی نداره منم هیچ وقت بچه دوست نبودم الانم یه پسر ۹ساله دارم از جونم بیشتر دوستش دارم اما اص ...

من حس میکنم بچه‌ی دیگران یا خودم برام فرقی نمیکنه😢

2706