2726
سلام چند سوال دارم میشه راهنمایی کنید؟

هزینه عمل زیبایی بینی بسته به شکل بینی ومیزان کاری که انجام میدن فرق داره ؟

برای همه عملهای بینی , تامپون میذارن ؟

بینی من نیاز به تغییرات کوچک داره متخصصی رو میشناسین که فرم کلی بینی رو عوض نکنه و ظریف و طبیعی کار کنه؟
تهرانی؟؟؟
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه جراح بینی خوب میشناسم کارش فوق العاده است البته فکر کنم هزینه اش بالا باشه ولی مشاوره هاش رایگانه الان سایتش را واست میزارم...کارش فوق العاده است.

http://www.biniclinic.com/
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
2728
میتونی سوالت را مطرح کنی ایشون هم مطمئنن جوابت را خواهند داد
برادرشوهرم پیش ایشون عمل کردند کارشون فوق العاده است ...
هم از لحاظ اخلاق هم کار تضمین شده است ..
هر جور راحتی عزیزم....انشالله موفق باشی
عزیزم منم مشکل تو رو داشتم مشکلات بینیم جزیی بود و کوچیک بود واسه همین خیلی دنبال دکتر گشتم الان عمل کردم خیلی هم راضیم تامپون هم نداشتم خوب خوب تحقیق کن بعد دکترت رو انتخاب کنننننننننن
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
ممکنه یکم قیمت عمل با توجه به زیادی و کمی کار روی بینی تغییر کنه اما در کل بیس قیمتشون یکیه
برای همه عمل ها تامپون میزارن که خونریزی نکنه اصلا سخت نیست نگران نباش
دکترای خوب زیادن یک تاپیک هیت واسه جراحی بینی پیداش کنی خیلی اطلاعات توش هست
پسرم بهشت برای من فضای یک وجبی بین بازوهای توست :*
ممکنه یکم قیمت عمل با توجه به زیادی و کمی کار روی بینی تغییر کنه اما در کل بیس قیمتشون یکیه
برای همه عمل ها تامپون میزارن که خونریزی نکنه اصلا سخت نیست نگران نباش
دکترای خوب زیادن یک تاپیک هیت واسه جراحی بینی پیداش کنی خیلی اطلاعات توش هست
پسرم بهشت برای من فضای یک وجبی بین بازوهای توست :*
2706