2726
عنوان

انقباضات در دوران بارداري

247 بازدید | 35 پست

من از هفته ١٧ با نشستن زياد و راه رفتن زيره دلم سفت ميشه و درد ميگيره تا الان ك هفته 18 هستم آمپول فمولايف هم ميزنم هر هفته، دكتر گفت از علائم زايمان زود رس

كسي اينجوري بوده تا ٩ ماه زايمان نكنه

خيلي ناراحتم😢

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من هم اینطور بودم از هفته ۱۹ تا۳۶ هر هفته آمپول زدن و هرشب ایزوپرین خوردم ۳۸ هفته زایمان کردم ولی کاملا در استراحت بودم.ازخونه بیرون نمیومدم مگر واسه دکتر رفتن...سخت بود ولی ارزششو داشت

انشاالله بسلامتی بگذره برات و نینی ب موقع میاد تو بغلت

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!
مم انقباضاتم ازهفته28شروع شد که الان 33هفتمه پرولوتون میزنم انگارکمتر شده تو هم نگران نباش مرتب امپو ...

انقباض چطوریه من گاهی رحمم تیر میکشه هفته پونزده هستم گاهی هم خفیف تخمدانهام درد‌ میگیره یعنی اینا انقباضه

بله من هم اینطور بودم از هفته ۱۹ تا۳۶ هر هفته آمپول زدن و هرشب ایزوپرین خوردم ۳۸ هفته زایمان کردم ول ...

دلیلش دکتر نگفت چیه که اینجوری میشه من هفته پونزده هستم گاهی رحمم تیر میکشه خفیف و تخمدانهام ایا اینا انقباظه انقباظ چطوریه

مم انقباضاتم ازهفته28شروع شد که الان 33هفتمه پرولوتون میزنم انگارکمتر شده تو هم نگران نباش مرتب امپو ...

آجی من 26 هفته ام وزن نینیمو گفتن 787 لاغره چیکار کنم وزن بگیره؟ تا نه ماهگی ببشتر میشه یان

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
منم از هفته 14 درد دارم موقع حرکت یا تغییر وضعیت دکترم قرص داد نخوردم هنوزم دردم هست

الان هفته چندمي؟

سفتم ميشه؟ة

بله من هم اینطور بودم از هفته ۱۹ تا۳۶ هر هفته آمپول زدن و هرشب ایزوپرین خوردم ۳۸ هفته زایمان کردم ول ...

خداكنه عزيزمممممم بهم اميد دادي

2706