1373
1341

مدرسه ای که ثبت نام کردم مدیر نگفت چی بگیرم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم تا عید مانکن بشم 😍                                شروع 98/6/22                                                   وزن فعلی =74                                                        وزن هدف تا عید62                                                  {{باردار نیستم تیکر هدف هست}}                        

روز اول معلم لیست میده

فعلا چیزی نگیر

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

واي چه هيجان انگيز😍😍😍منم دلم ميخواد پسرم زودتر بزرگ شه بره پيش دبستاني😍تو كوله پشتي ش،لوازم و خوراكي بذارم😁

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

هیچی نگیر، روز اول خودشون لیست میدن، شایدم هزینه اشو بگیرند خودشون همه رو یه شکل بخرند، برا دخترم که اینطوری بود

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
1376
ی دفنر فانتزی  ی جامدادی ی کیف کوچلو ی مداد و پاک کن و تراش مدادرنگی ماژیک

کلاس زبان و رباتیکم داره برای اونا چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم تا عید مانکن بشم 😍                                شروع 98/6/22                                                   وزن فعلی =74                                                        وزن هدف تا عید62                                                  {{باردار نیستم تیکر هدف هست}}                        
تا مدرسه لیست نداده هیچی نگیر  یعنی هیچیا من سر دو تا پسرهام این اشتباه رو کردم کلی هزینه الکی ...

واقعا !

اما مادرهایی که امده بودن میگفتن ماهمه چی گرفتیم ،مدرسه نمیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آیی جانم چ ذوقی کردم منم پسرم دو سالشه واسش کیف خریدم اینقدددر خوشم میاذ، بنظرم حوله و لیوان و دستمال جیبی جزو واجباته فعلا

گاهی اوقات خاطرات از چشم‌هایم پنهانی بیرون می‌آیند و از گونه‌هایم فرو می‌ریزند.
هیچی نگیر، روز اول خودشون لیست میدن، شایدم هزینه اشو بگیرند خودشون همه رو یه شکل بخرند، برا دخترم که ...

پس فقط کیف بگیرم

آخه دوبار از مدیره پرسیدم هیچی نگفت برای گفتم خودم بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
مداد. پاک کن. تراش. دفترنقاشی و خطی. پوشه کار. ابرنگ. گواش. ماژیک. مداد شمعی. مداد رنگی. جامدادی. کی ...

ایشون فکر می‌کنم کامل گفتن

گاهی اوقات خاطرات از چشم‌هایم پنهانی بیرون می‌آیند و از گونه‌هایم فرو می‌ریزند.
پس فقط کیف بگیرم آخه دوبار از مدیره پرسیدم هیچی نگفت برای گفتم خودم بگیرم

اره شما یه کیف بگیر، روز اول که بری خودشون مشخص میکنند،

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
آیی جانم چ ذوقی کردم منم پسرم دو سالشه واسش کیف خریدم اینقدددر خوشم میاذ، بنظرم حوله و لیوان و دستما ...

ای جان ایشالله مدرسه رفتنش 

منم پسرم از یک سال و نیمی براش کوله گرفتم تاحالا چندتایی داشته 

اما مدرسه رفتن یک چیز دیگه است من بیشتر از پسرم هیجان دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي چه هيجان انگيز😍😍😍منم دلم ميخواد پسرم زودتر بزرگ شه بره پيش دبستاني😍تو كوله پشتي ش،لوازم و خو ...

یک چشم بهم زدن بزرگ میشن 

حالا گفتی خوراکی استرس اونم گرفتم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339