2726
عنوان

قضاوت تو بحث من و شوهرم

295 بازدید | 29 پست

بگید حق با کیه؟ امروز با شوهرم رفتیم دندونپزشکی دکترمون یه خانم هست که ما از سه سال پیش مریضشیم هم من هم دخترم هم شوهرم. از یه سال پیش تا حالا نرفتیم امروز من تا دکتر دیدم پاشدم احوالپرسی که شوهرمم پاشد اول منو دید خیلی سرد برخورد کرد ولی تا شوهرم دید حسابی گرم گرفت

شاید چهرتو رو فراموش کرده

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بعد به شوهرم گفتم این چرا اینطوری کرد منو یادش نبود ولی تو رو خوب تحویل گرفت گفت نمیدونم بعدم سرش غر زدم گفت خودت برو داخل من میرم تو ماشین منتظرتم منم عصبی شدم از مطب زدم بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تااینجا حق باشوهرته

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
بعد به شوهرم گفتم این چرا اینطوری کرد منو یادش نبود ولی تو رو خوب تحویل گرفت گفت نمیدونم بعدم سرش غر ...

واقعا سر احوالپرسی پزشک با همسرتان بحث کردید!!!

خب شاید لحظه اول شما رو به خاطر نیاورده و بعدش که همسرتان رو دیده یادش اومده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بعد به شوهرم گفتم این چرا اینطوری کرد منو یادش نبود ولی تو رو خوب تحویل گرفت گفت نمیدونم بعدم سرش غر ...

چرا برای رفتار اون خانم باید شوهرت جواب پس بده؟

منم با برادرم یه دندونپزشکی میرفتم خانمه همیشه داداشمو بیشتر تحویل میگرفت . اصلا بامن حرفم نمیزد!!! خب بعضیا مدلشونه کلا مردارو بیشتر دوست دارن شاید

آره شوهرمم همینو گفت ولی بعدش که میتونست گرم بگیره کلا دکتر مهربون و بگو بخندیه ولی من خیلی تو ذوقم ...

شوهرت گناه داره .اینکارارو نکن کم کم ازت سرد میشه فکرمیکنه دل بیماری یا بهش شک داری

چرا برای رفتار اون خانم باید شوهرت جواب پس بده؟ منم با برادرم یه دندونپزشکی میرفتم خانمه همیشه دادا ...

خب عزیزم مشکل اینه این خانم شوهر داره شوهرم حتی راضی نمیشه شوهرش دندن منو معاینه کنه بعد من ناراحت نشم چرا اونو شناخته منو نه

2706