2726
عنوان

بياين براتون تعريف كنم از اتفاق خيلي بد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 5511 بازدید | 191 پست
استارتر سن زن داداشه به چند میخورد؟

٣٧ ٣٨اينا 

بعد ازين زن گنده ها 

شاسي بلندا😑😑😑😒💩

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای کاش خانوما بهم قول بدن ک بهم دیگه خیانت نکنن..... 

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

همسایه ماهم یه خواهر برادر بودن که زن داداشه با شوهره خواهره بود همه فهمیدن آبروشون رفت. بعد که از جفتشون جدا شدن رفتم باهم ازدواج کردن خیلی هم خوشبختن 😂😂😂😂😂😂

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
2728
که که مال شنیدی اسی😂😂😂

اوووف ككه مال ك راه به راه ميگيم 😂😂😂

ككه خوري و اينا😂😂

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
کجای اصفهانین؟

سپاهان شهر عزيزم

زن خیانتکاره جوون بود؟عکس العملش چی بوداونجا

اره بدك نبود ٣٧ ٣٨ 

هيچيييي وايساده بود يه گوشه هي ميگف محمود ترخدا اروم باش غلط كردم 

ولي خب زياد مث اون خانومه داغ نبود 

ريلكس بود 😂

اخی عزیزم من خودم طاقت گرما ندارم فقط زمستوناپاییز میریم شمال

الان ۸ساله تو حسرت یه مسافرتم😞

تو مجردی سفر زیاد میرفتم

ولی از وقتی متاهل شدم...

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
پلسیا چی میگفتن

من پليسارو نديدم ديگه اومديم تو 

حالمون بد شده بود

اره بدك نبود ٣٧ ٣٨  هيچيييي وايساده بود يه گوشه هي ميگف محمود ترخدا اروم باش غلط كردم  و ...

خب معلومه که نباید هم زیاد داغ کنه زنیکه هرزه مثل اینکه یکی از طرفین خیانتکار آشغال بوده ها 

ببخشید اعصابم خورده 

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
همسایه ی مامانم همین شکلیه جالب اینجاست مرده با زنداداش خانمش رابطه داره وبچه هاشو ازصبح تاشب میگردو ...

الان بعضيا اومدن گفتن به من دروغ ميگي😂😂

فاز ملتو نميفهمم 

2706