2737
2734
عنوان

بياين براتون تعريف كنم از اتفاق خيلي بد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 5511 بازدید | 191 پست
وای چقدر ابرو ریزی همشم جلو چشم‌مردم.اخه به اون سن و سال لباس خواب قرمزم رفته خریده اخه این چی داره ...

هی میگم واسه شوهراتون شورت قرمز بپوشین اینم از اعجاز رنگِ قرمزِ دیگه😂😂😂😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز تو شوكم هرچي فك ميكنم به اين قضيه اعصابم خورد ميشه ميخوام فك نكنم نميشه  اخرين لحظه دي ...

چقدر بی غیرت بوده دامادمون زنمو میبرد خیاطی ..خودت چلاق  بودی یا زنت😑ته تهش آژانس بانوان بود دیگه. .مرتیکه چلقوز😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731
یکم دیگه میگشت کان دوم هم پیدا میکرد🤣🤣🤣

😆 ببین چیا که تو اون کیف نبوده

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
چه با امکانات اومده بوده😐

ارههه 

لباسه هنوز تو ذهنمه خيلي بد بوووود 

من فقط مونده بودم چرا نميره زنشو بزنه🤧يا اون مرده رو حداقل كتكي چيزي بزنه😐

فقط حرص ميخورد

فوشم هيچي نميداداااا 

فقط يه ككه گف 

اصفهانيا ميدونن يعني چي😑

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2738

لابد ان قدر بیچاره حالش بد بوده جیغ وداد میکرده و دادمیزده شاید اصلاً متوجهِ حالِ خودش نبوده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خدا لعنت کنه کسایی رو که خیانت متاهل ها رو عادی کردن. انقد از این فیلم های ترکی حال بهم زن پخش شد که ...

بعد همسايه ها ريخته بودن به جاي دلداري دادن و اروم كردنه زنه فقط ميخواستن بپرسن كي با كي بوده 

چي جوري مچشونو گرفتنو امار در بيارن 

يكي يه ليوان اب نداد به اون خانوم مسنه بخدا

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2706