2726
اخه منم شبی عاشقا رفتار نمیکنم ی روزایی فک میکنه نیستم. ولی از ته قلبم میخامش نمیدونم چجورییی بگم ک ...

اذیت کردن خاصیت عشقه  انشاالله بهش برسی با یه عالمه دلخوشی 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منطورم اینه نتونستن عشق اولشونو فراموش کنن

خب عزیزم هیچکس عشق واقعیشو نمیتونه فراموش کنه هیچکس شاید بعضیا وانمود کنن فرامش کردن ولی تو تنهاییاشون فکرو ذکرشونه البته عشقای واقعی و از ته دل

تو بگو طلاس وقتی ازچشمم افتاد قاطی آشغالاس         
2728

والا این مردارو خدا میشناسه...دو نفر بودن که در گذشته به من ابراز عشق و علاقه داشتن ، حالا از ذکر جرئیاتش میگذرم ولی به ادعای خودشون خیلی عاشق بودن و همین خصوصیاتی که اینجا دوستان گفتن رو هم داشتن...ته قصه اینکه هر دوشون تا پای نابودکردن من دست از تلاش بر نداشتن و خییلی باعث آزارم شدند

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
من تقریبا سه ماه ازش جداام بودم ولی بازم عاشقش موندم دوس دارم بتونم حس وجودمو ب قلبش منتقل کنم

چند سالتونه؟!؟؛

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
من ۱۸. 

حواست باشه عوضی عاشق یه آدم عوضی نشی.   ببخشید بابت کلامم😊

واقعا؟یعنی الان مثل قبل نبس؟معمولا مردا مارو قبل اینک بدست بیارن بیشتر دوسمون دارن اینجوری میگی ادم ...

نه اصلا مثل قبل نيست به خاطر كه با من ازدواج كنه چه كارايي كه نكرد الان كه يادم مياد باورم نميشه كه اين همون ادمه يه بار موقع دعوا بهم گفت تو چه گوهي هستي گفتم يادت رفته به خاطر همين گوه ميموردي به خاطر جون ميدادي خنديد گفت كي من يه جوري رفتار ميكنه انگار ٢ سال دوستيمون خيال و دورغ بوده 

کجا دیدیش؟ چجوری عاشقش شدی؟

من باهاش حرف میزدیم روحیاتش شبیه بهم بود خیلی حس خوبی کنارش داشتم اولین باریم ک دیدمش قلبم عاشقش شد من با خیلیا حرف زدم هیچکی نتونسته بود توقلبم اینجوری نفوذ کنه حس میکنم ادم زندگیمو پیدا کردم

2706