2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشق یعنی

توبخند جایی تو گریه میکنم 

مارا به جز خیالت فکری دگر نباشد 

😭😭😭😭😭😭😭

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  

عاشق شدی و یا شکست خوردی ؟!؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
ببخشید شما جای خاهرمی ولی حتی تو س ک س هم به فکرمه ..اولا اینطور نیود اینقدر محبت کردم که اونم مثل م ...

خوشبخت بشید عشقم دوس دارم همه ی مردم عاشق باشن ولی زنا میتونن سخت ترین مردارم عاشق کنن

عاشقم تااخر عمرم چ داشته باشمش چ نداشته باشمش

ازش دوری؟؟؟

بهش نمی رسی؟؟؟

خبر از عشقت نداره ؟؟؟؟

خوشبخت بشید عشقم دوس دارم همه ی مردم عاشق باشن ولی زنا میتونن سخت ترین مردارم عاشق کنن

اره مبشه 

.ببین گلم منو شوهرم خیلی مشکل داشتیم یعنی ۲ ماه دو سال پیش قهر کردیم کارمون مبخاس به جدایی برسه ولی دعا کردم و صبوری و دست ب دامن خدا اینقد محبت کردم ک شوهرمم یاد گرفت

2706