2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر کسی یه جور عاشق میشه

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
فقط میدونم مرد اگه عاشق بشه برا رسیدن ب عشقش هر کار میکنه و اگه نرسید  ازدواج نمیکنه

ولی دختره ازدواج میکنه ممکنم هست عشق اولشو ب کل فراموش کنه دیدم ک میگم

اها سوال خوبيه فقط عشق اصلا چيزي كه فك ميكني نيست شوهرم تو دوران دوستيمون عاشقم بود يه كارايي ميكرد مثل فيلم ها يعني هيچ كاري نموند كه برام نكنه نامزد كرديم بعد ازدواج او عشقي كه من ديدم ديگه نميبنم انگار هميش فيلم بود... نه مسوليتي نه صحبتي نه گردش همه روزه يا بيرون يا دوستاش يا سرش تو گوشيش يا خوابه اصلا توجهي بهم نداره عشق زود تموم ميشه يكي باشه كه دوستت داشته باشه دوست داشتن هيچ وقت تموم نميشه 

مردی که عاشقته در مقابل غر غرات سکوت میکنه .همیشه هواتو داره . همش بهت محبت میکنه هر چی خواستی واست جور میکنه .طاقت دیدن اشکاتو نداره .فحش هم بدی بهش هیچوقت نمیگه خودتی 

برگرفته از کتاب شتر در خواب بیند پنبه دانه  

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
ولی دختره ازدواج میکنه ممکنم هست عشق اولشو ب کل فراموش کنه دیدم ک میگم

خب منم دیدم .چون دختر بخاط حرف مردم و تنهایی گاهی اوقات مجبوره ازدواج کنه ولی مرد خودش میتونه تنهایی گلیمشو بکشه  

اها سوال خوبيه فقط عشق اصلا چيزي كه فك ميكني نيست شوهرم تو دوران دوستيمون عاشقم بود يه كارايي ميكرد ...

واقعا؟یعنی الان مثل قبل نبس؟معمولا مردا مارو قبل اینک بدست بیارن بیشتر دوسمون دارن اینجوری میگی ادم میترسه هااا

مردی که عاشقته در مقابل غر غرات سکوت میکنه .همیشه هواتو داره . همش بهت محبت میکنه هر چی خواستی واست ...

خخخ دیونه برده ک نیس دیگ قرارم نیس اونی ک ما میخایم باشه همش اونم ممکنه اخلاقای بد داشته باشه اخه مت خودمون کییم مگ

خب منم دیدم .چون دختر بخاط حرف مردم و تنهایی گاهی اوقات مجبوره ازدواج کنه ولی مرد خودش میتونه تنهایی ...

ن حرف مردم نیس میتونه همونطور ک ب اولی وابسته شد دل داد دومی ام دلشو ب دس بیاره میتونه چن بار حتی عاشق شه

2706