1472
1459
عنوان

خانواده های تحت پوشش بیمه مسلح

124 بازدید | 13 پست

برای چکاب کامل بدن مثل آزمایش خون یا سونو که بیمه هزینشو بده کجا برم 

در کل کجاها تحت پوشه مثل عینک سونو 

و خدایی که در این نزدیکیست ...

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

ازمایشگاه ها و بیمارستانای سپاه و ارتش و نیرو انتظامی. هر شهر یه درمانگاه مخصوص نیروهای مسلح داره. من ازمایشام ۹تومن شد سونو دو و پونصد. شوهرم دوتا دندون عصب کشی کرد و پر کرد شصت تومن شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری قبلیم برا سال۱۳۵۰بود  ۹۸۷۶۵تا تاپیک داشتم با۱۲۳۴۵۶۷پست  طرفدار حقوق حیواناتم ولی اون حیوونی که داری باهاش حرف میزنی اما سرش تو گوشیه رو باید ادب کرد  بعد از کلی خوردن چای سبز برا لاغری فهمیدم تنها راه لاغر شدن با چای سبز اینه خودت بری بالای کوه بچینیش  وقتی یکی پیاممو سین میکنه و جواب نمیده ترجیح میدم فک کنم از ذوق اینکه بهش پیام دادم سکته کرده مرده به حق پنج تن  در ضمن اگه باهاتون سرد برخورد کردم میخام گرمای هوا ازیتتون نکنه   حرف آخرم اینه که از ما جذابا توقع اخلاق خوب نداشته باشین. شاید بگین ولی توکه جذاب نیستی که باید بگم به شما هیچ ربطی نداره  
1475
اوکی فقط من کرمانشاهم نمی‌دونم اینجا هست یا نه ولی خب اگه برا شهر شما باشه اینجا هم هست

ببین بیمارستان طرف قراردادتون کجاست

مثلا ما اصفهانیم بیمارستان صدوقی طرف قراردادمونه،هزینه هاش برامون خیییییلی کمه

ازمایشگاه ها و بیمارستانای سپاه و ارتش و نیرو انتظامی. هر شهر یه درمانگاه مخصوص نیروهای مسلح داره. م ...

درسته

ممنون

اینجا فک کنم بیمارستان امام حسین باشه پس

باید زنگ بزنم بپرسم

و خدایی که در این نزدیکیست ...
1447
درسته ممنون اینجا فک کنم بیمارستان امام حسین باشه پس باید زنگ بزنم بپرسم

😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری قبلیم برا سال۱۳۵۰بود  ۹۸۷۶۵تا تاپیک داشتم با۱۲۳۴۵۶۷پست  طرفدار حقوق حیواناتم ولی اون حیوونی که داری باهاش حرف میزنی اما سرش تو گوشیه رو باید ادب کرد  بعد از کلی خوردن چای سبز برا لاغری فهمیدم تنها راه لاغر شدن با چای سبز اینه خودت بری بالای کوه بچینیش  وقتی یکی پیاممو سین میکنه و جواب نمیده ترجیح میدم فک کنم از ذوق اینکه بهش پیام دادم سکته کرده مرده به حق پنج تن  در ضمن اگه باهاتون سرد برخورد کردم میخام گرمای هوا ازیتتون نکنه   حرف آخرم اینه که از ما جذابا توقع اخلاق خوب نداشته باشین. شاید بگین ولی توکه جذاب نیستی که باید بگم به شما هیچ ربطی نداره