2726
عنوان

باشگاه(شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4156 بازدید | 265 پست

حرکت فوق عالی.برای عضلات باس-ن.ران.و عضلات پشت پا.مکث کوتاه و مجددا پاها هشتی بسمت داخل بدون زمین گذاشتن مجدد بهمین صورت بدید بالا..اگه میخواید برای رشد عضلات باس-ن این حرکت رو الگو قرار بدید هر ست 30 تایی یک استراحت کوتاه تا حدیکه رو ماهیچه باس-ن و ران احساس درد کنید ادامه بدید و اینکه موقع تا کردن پا تا جاییکه میتونیم پا رو موقع جمع کردن  به شکمتون نزدیک کنید.سپس مجدد به عقب مثل عکس رها کنید.عااااااااالیه.

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏

حرکت های مخصوص شکم.و درگیر کردن عضلات شکمی مثل عکس.هر حرکت انجام شده سمت چپ.میزان درگیر شدن عضلات شکمی سمت راست نشون داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرکت عالی برای عجم دادن باس-ن.فقط عزیزان این حرکت بصورت بشین پاشو هست.اگه سخته از تعداد کم شروع کنید.ولی حتما بصورت صحیح انجام بدید من این کارو با دمبل انجام میدم.پارو به اندازه عرض شونه باز کنید و به این صورت بشینید و پاشید نیمه نشسته هم خوبه فشار خیلی زیادی به عضلاتی سرینی وارد میشه.چنانچه دمبل ندارید میتونید از بطری آب معدنی استفاده کنید توشو ماسه شن یا آب بریزید.و یه بطری رو با دو دست بگیرید موقع نشستن و پاشدن

منم چهارماهه سزارین کردم.یه ذره شکمم مونده وشل شده.منم هستم.

4 ماهه؟ من 4 ماه داشتم بخیه هام درد میکرد وقتی میخواستم دراز نشست کنم واسه همین موندم الان که 10 ماه شده میخوام حلقه بزنم.از دکترت بپرس اگه مشکلی نبود حلقه بگیر و یا علی بگو

4 ماهه؟ من 4 ماه داشتم بخیه هام درد میکرد وقتی میخواستم دراز نشست کنم واسه همین موندم الان که 10 ماه ...

اره.الان هنوزشکمم یه ذره درد داره.به نظرت زوده پس؟؟

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
وای منم بخدا هستم کمر دردم دارم گودی کمرم دارم حلقه هم قبلا میزدم الان بخاطر کمر درد ن تروخدا کم ...

برای کمردرد و کساییکه مث خودم گودی کمر دارن راه کار گذاشتم پارتها رو از 1 تا 5 بخون عزیزم

اره.الان هنوزشکمم یه ذره درد داره.به نظرت زوده پس؟؟

درد دار حلقه نمیتونی بزنی.ولی ورزش و نرمش و شروع کن.من ورزش شکم نمیتونستم اما ورزش دیگه مثل باس-ن رو انجام میدادم.رونمم همینطور عکسارو میزارم ببینشون.من از روی این حرکات ورزش میکنمعالیه.برا حلقه هم از مربیم کمک گرفتم چون گودی کمر و کمر درد داشتم.راهکارش عالیه.گذاشتم بخونشون تو پارتهای که گذاشتم

وای منم بخدا هستم کمر دردم دارم گودی کمرم دارم حلقه هم قبلا میزدم الان بخاطر کمر درد ن تروخدا کم ...

پارت ها رو بخون هرجا نامفهوم بود بگو کمکت کنم

درد دار حلقه نمیتونی بزنی.ولی ورزش و نرمش و شروع کن.من ورزش شکم نمیتونستم اما ورزش دیگه مثل باس-ن رو ...

باشه عزیزم.مرسی.فقط منم باهاتون باشم.اگه گروه زدین منم ببر.مرسی😘

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
تاپیک و نگه دار لایکت میکنم الان که بمونه برات بهم درخواست دوستی بده تا گم نکنیم هم رو

منم لایک کن بیزحمت

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2706