2726
عنوان

چندروزه آرامشم بهم ریخته ازدست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 20 پست
خانما کسی سیاست زندگی بلد نیست بیاد اینجا یادمون بده

فقط همینو بدون که هر چی میخوای مستقیم نگو و هیچ وقت بدی هیچ کس و نگو با مظلومیت رفتار کن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه حرفیه خب عزیزم...اون مادرشه حق داره خب ...به نظرم بد گفتی...با گیر دادن به روابط فقط ازت سرد ...

چی بگم من میگم شوهرم بخاطرمن بامامانش سردبشه که نمیشه چون ازهم دورن بنظرمن

سلام راستی این تاپیکو چندوقت پیش گذاشتم خداروشکر همه چی همونموقع حل شدفقط چندروز ادامه داشت اونم خودم زیادحساس شده بود بخاطر تغییر هورمونای بدنم بود  

2728

اگه امکان داره درخواستمو قبول کن

#میدونم_ضجه_درسته_اشتباه_نوشتم_خیر_سرم_تا_خنده_دار_باشه😑💔  #هرسوالی_راجب_رشته_م_داشتید_در_خدمتم    #من همون ممدصغرام که 8 بار ترکیدم بعد با اسم عفت اومدم ملتم گیر داده بودن که تو پروفایل ممدو برداشتی😐الان با دوتاش اومدم تا ابهاماتو رفع کنم😑💔 12تا موز خوردم 14 تا خوشه انگور دو کیلو تخمه و پسته و یه کارتون سیب خوردم فقط یه خیار موند نخوردم مامان بزرگم خیلی جدی میگه راستشو بگو مامانت گفته اینجا چیزی نخوری😐💔 یبارم نمره کم آورده بودم معلم گفت خجالت نمی‌کشی چرا درس نمیخونی گفتم من نباید خجالت بکشم اونی که ازش تقلب کردم باید خجالت بکشهیه هفته از مدرسه اخراجم کردن😌💔 الان تو یه سنینی دخترا با دوست پسرشون میرن مسافرت که من یادمه بابام رضایت ناممو امضا نمی کرد برم اردو😒✋
سلام راستی این تاپیکو چندوقت پیش گذاشتم خداروشکر همه چی همونموقع حل شدفقط چندروز ادامه داشت اونم خود ...

عزیزم اون تاپیک رو خوندم کلی از اون کاربرا دلت روشکوندن ولشون کن اونا عقده ای هستن وکمبودی وگرنه ۶۵تومن ک پول نیس الان.بی خیالشون با عشق پسرت رو بزرگ کن وهمه بچه هات انشالله ک خیرش ب زندگیت هس من فقط درکت میکنم ک چقدر دلت پاکه .اونا اکثرا اینجور گفتن دلشون از سنگه وگرنه دل نمیشکستن اگ پیام رو دیدی ج بده دوست دارم بدونم گل پسر جدید چجوریه بهتر شده؟

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید