2703
2553

چندروزپیش سریه چیز جزیی باهم حرفمون شد منم گفتم اصلا چرامامانت بامن قهره وتوهرروزجلومن بهش زنگ میزنی وخوش وبش میکنی اونم گفت مادرمه وتاصدسال دیگه هم بگی بهش زنگ میزنم اینم بگم خانوادش شهردیگن وماشهردیگه،یعنی شهرخودم،همش میترسم پرش کنه وبگه بریم شهرخودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ناگفته نماندشوهرم خیلی ادم شوخ وبامحبتیه قبل این ماجرا یه خانم ازاشناهامون گفت همیشه اینجورشوخه وتوخونه دعوانمیکنه وخوش بحالتواین چیزا منم گفتم اره شوخه ودعوانمیکنه و...بعداون همینجوری الکی دعوامون شدوتقریباهرروز حرفمون میشه کلا اعصابم خراب شده ورابطمون بدشده ودیگه مثل هرروز منتظرش نیستم ونمیرم پیششو ودوست دارم دیرتر بیادخونه

خب نباید اینجوری بهش میگفتی اونم حق داشته این جوابو بده

شاید ،ولی دست خودم نیست مادرش خیلی اذیتم کرده قبلا که شهراونازندگی میکردیم بخاطرمن باهاش دوسال دوسال قهرمیکردالان که شهرماییم نه،اخه مادرش آب زیرکاهه غیرمستقیم پرش میکنه

مردا همه این شکلین اگه نقطه ضعف نشون بدی بدتر میکنن بهترین کار اینه علی رغم میل باطنیت با مادرش اشتی ...

اشتی بامادرش که اصلا دوست ندارم چون خیلی ازش کینه دارم بارها قهرواشتی صورت گرفته ولی هی رفتارخودشو ادامه میده نیش ومتلک وگستاخی...

2714
شاید ،ولی دست خودم نیست مادرش خیلی اذیتم کرده قبلا که شهراونازندگی میکردیم بخاطرمن باهاش دوسال دوسال ...

باید با سیاست رفتار کنی تا شوهرت سمت تو باشه.من از مادر شوهرم بدمم بیاد جلوشوهرم ازش بد نمیگم چون اون صد در صد مادرشو انتخاب میکنه 

باید با سیاست رفتار کنی تا شوهرت سمت تو باشه.من از مادر شوهرم بدمم بیاد جلوشوهرم ازش بد نمیگم چون او ...

راست میگی من سیاست ندارم همش جلوشوهرم ازبدیهای مادرش میگم تکرارشون میکنم واز کینه ام نسبت به اون میگم ،اگه اسمی ازمادرش نیارم خیلی خوب میشه رفتارش باهام

راست میگی من سیاست ندارم همش جلوشوهرم ازبدیهای مادرش میگم تکرارشون میکنم واز کینه ام نسبت به اون میگ ...

امتحان کن این راهو.نمیگم ناراحتیات یادت بره ولی به موقعش به شوهرت بگو.حالا که شهر دیگه هستید بذار شوهرت آرامش داشته باشه و این آرامشو مدیون تو باشه.مادرشم نادیده بگیر حتی به شوهرت بگو جلوت زنگ بزنه حال مادرشو بپرسه.تا یواشکی زنگ نزنه و مادر شوهرت پرش کنه

امتحان کن این راهو.نمیگم ناراحتیات یادت بره ولی به موقعش به شوهرت بگو.حالا که شهر دیگه هستید بذار شو ...

باشه عزیزم ممنون از پیشهادت،بایدسعی کنم بهش گیرندم،خودشم گفت بهم گیربدی پشیمون میشی منظورش اینه خونمونو میبرم شهرخودم

2706