2733
2734

اگ زرنگ شده پسره من شنیدم اونایی ک دخترباردارمیشن بسیار تنبل میشن البته ب چشمم دیدما

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
@دختر_چشم_آبى    عزیزم بیا بگو

سلام عزيزم چطوري خوبي نيني چطوره؟؟

گلم من واسه خودم اشتباه حدس زدم حدسم دختر بود ولي نينيم پسر شد ديگه اين كارو بوسيدم گذاشتم كنار 😁😁

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم چطوري خوبي نيني چطوره؟؟ گلم من واسه خودم اشتباه حدس زدم حدسم دختر بود ولي نينيم پسر شد د ...

وای نی نی دومت پسمل شد؟ مبارکه!😍

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
سلام عزيزم چطوري خوبي نيني چطوره؟؟ گلم من واسه خودم اشتباه حدس زدم حدسم دختر بود ولي نينيم پسر شد د ...

مرسی ما خوبیم کلی برات ذوق زده شدم یادم رفت بگم😂بزار بیام خصوصی

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2728

چرا حدس میزدین دختره

چه علائمی داشتین 

ان تی براتون چه حدسی زده بود؟

پسره بنظرم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
بنظرتون کسی که توهفته های اول دست وپاهاش یخ می کنه وبه بوی غذا حساس شد وبی حال بچه اش چیه؟

والا من و دوستم دو تامون علائممون عین همه ، هفته هامونم یکیه، مال اون ان تی گفته احتمالا پسر مال من احتمالا دختر

چرا حدس میزدین دختره چه علائمی داشتین  ان تی براتون چه حدسی زده بود؟

با علايم نه عزيزم من از عكس سونو واسه خيليا تشخيص دادم كه اكثرا هم درست درميومد فقط واسه خودم اشتباه تشخيص دادم 

علايمم تقريبا تو هردو بارداري مثل هم بود فقط سر دخترم از پرتقال متنفر بودم اين يكي بارداريم ويار پرتقال داشتم 

سر دخترم بدنم شديدا گرم بود اين يكي خيلي سرمايي شدم 

فقط همين دو تا 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
با علايم نه عزيزم من از عكس سونو واسه خيليا تشخيص دادم كه اكثرا هم درست درميومد فقط واسه خودم اشتباه ...

آهان چه جالب

حالا حدستون برای عکس سونویی که فرستادم چیه

بگین شاید برا من درست دراومد

آهان چه جالب حالا حدستون برای عکس سونویی که فرستادم چیه بگین شاید برا من درست دراومد

عزيزم من از شكل پيشوني تشخيص ميدم عكس شما خيلي ناواضحه پيشونيش اصلا معلوم نيست نتونستم تشخيص بدم 

2706