2733
2734

ببخشید نتونستم نظر ندم .متاهلم خانومم میدونه میام اینجا دلیل خاصی نداره از بارداری و یه سری موارد شروع شد . بقیه رو نمی دونم اما من اولین نظر دهیم از یه سئوال مذهبی شروع شد . وقتیم حین سرچم میام چون دخترم اجازه نمی ده وقتای دیگه پای لپ تاپ باشم . بعد یه مدت دیدم اصلا تالار گفتگوی مناسبی نیست البته اطلاعات پزشکی خوبی داره این سایت به دردمون خورده . تو حوزه فیزیک نظری هم خانوما خوب بودن اما اینا بازم کسی نبود . من سر کار میرم خیلی دوست داشتم تو این مقوله کسی باشه اما نبود . تالار فارسی دیگه ای هم نداریم من میتونم درست کنم اما بعید میدونم به شهرت این سایت برسه . یه مقدار از مشکلات خومو گفتم که به این سایت هر از گاهی سر میزنم . و البته تو حوزه دین و منطق علاقه مند به بحث

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
غریزه اس عزیزم  شما هر جور دوست داری فکر کن

😳😳والا غریزه پایینتر از عقله برای همین به انسان میگن اشرف مخلوقات 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از روانشناسها معتقدن هر نوع گفت وگوی مجازی که یکی از زوجین ازش بیخبر باشه خیانت محسوب میشه 

اما گناهش رو نمیدونم

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728

بستگی داره عزیزم تو قلب و فکر خودت چی بگذره!!!

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
بعضی از روانشناسها معتقدن هر نوع گفت وگوی مجازی که یکی از زوجین ازش بیخبر باشه خیانت محسوب میشه  ...

دقیقا به شرط اینکه مخاطب خاص یا پیگیر داشته باشن . تالار عمومی با نظر و تحلیل فرق داره . بشینی از خاله و عمه بگی فکر کنم شامل همین قضیه میشه که شما فرمودی . حالا جدای این حرفا . به نظرم  دو Type صحبت بیشتر معنی نداره . 1- درودل ( واسه خانما عنی داره ) 2- بحثو گفتگو ( در دانشگاه هم مرسومه )

من مدل دیگه نمیشناسم . والا بحثو گفتگو خیلی قوانین ساده ای هم داره . با ادله راجع به یه مطلب که بهتره علمی باشه صحبت کنیم . مذهبی هم باشه بد نیست اما به اشتراک نمی رسه

به نظرِ من یه سایت هم باید برای مردها درست کنن که اونا هم مشکلاتشون رو بتونن اونجا مطرح کنن..وقتی ما نینی سایت داریم اونا هم مثلا باباسایت یا همچين چیزی داشته باشن😐😐😐

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2738
به نظرِ من یه سایت هم باید برای مردها درست کنن که اونا هم مشکلاتشون رو بتونن اونجا مطرح کنن..وقتی ما ...

من حاضرم 1 ماهه بسازمش اما یه شرکت دولتی باید بیاد هزینه های نگهداریشو خودش بده مجانی درستش میکنم

اگه Provider همین نی نی سایت هم قبول کنه با WebSocket یه چت و تالار قوی میشه درست کرد با امکانات بالا تابلو نویسی تالار گروهی و کنفرانسل بدون نیاز به Refresh شماها خسته نمی شین هی بروز رسانی میزنید ؟ میدونستین میشه بدون بروز رسانی هم انلاین موند

به نظرم كلا از اقايون نظر خواهى نكنيم 🙄 نمى دونم چرا😕😐

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
به نظرم كلا از اقايون نظر خواهى نكنيم 🙄 نمى دونم چرا😕😐

به نظر منم نظر خواهی نکنید . البته شاید تو حوزه مسائل خوصوصی . اما تو مسائل حرفه ای اگه دنبال حل مشکل یا پیشرفت باشین اون دیگه جای بحث داره . البته بازم منظوم در همه جا هست . نه این نی نی سایت

هم کلام شدن با نامحرم چه واقعی چه مجازی اگه بی مورد باشه بله گناهه ،بعدم باید از گامهای و خطوات شیطان ترسید ،شیطان یه دفعه انسان رو به سمت پرتگاه نمیبره بلکه کارهاش رو مرحله به مرحله انجام میده اول قبح گناه رو میریزه بعد ...

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706