2733
2734
عنوان

علت لرزش بدن

40191 بازدید | 26 پست

سلام من مدتیه به خاطر یک سری مسایل استرس زیاد دارم و احساس میکنم بدنم از داخل میلرزه خیلی حس بدیه تا حدی که می‌شینم گریه میکنم میخواستم بدونم کسی این حالت داشته یا نه اگر داشته خووب شدنیه؟؟؟

خوبه که هستی ،چقدر خوبی که با وجود بدیای من بازم حواست بهم هست کاش منم یک ذره قدر شناس بودم 😥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فقط موقع امتحان و عصبانیت شدید اینحوری میشم.

شماام از داخل می‌لرزید چقدر طول می‌کشه تا خوب بشید

خوبه که هستی ،چقدر خوبی که با وجود بدیای من بازم حواست بهم هست کاش منم یک ذره قدر شناس بودم 😥
2738
استرس شدید باعثش میشه خیلی حالت بدیه وآزاردهنده است  به مرور هم تبدیل به پانیک میشه  کام ...

الان خوووب شدید یا این حالتارو دارید هنوزم

شاید افت قند یا کاهش فشار داری

فشارم که خیلی میفته میشه از اونه کلا از بچگی فشارم پایین بوده

شماام از داخل می‌لرزید چقدر طول می‌کشه تا خوب بشید

خواهرم یبار اینجور شد. اون فک می‌کرد از داخل میلزره ولی منم داشتم تکوناشو میدیدم. کلا افتاد رو زمین. چندباری اینجور شده ولی نمیدونیم برا چیه

خواهرم یبار اینجور شد. اون فک می‌کرد از داخل میلزره ولی منم داشتم تکوناشو میدیدم. کلا افتاد رو زمین. ...

چ وحشتناک این حالتا که به وجود میااد باز استرس آدم بیشترین میشه😔

نه خوبم ولی خوب ۴ سال پدرمو درآورد  دخترعموم ۱۳ ساله داره والانم بدتر شده

شما دیگه علایم دیگه ای ام داشتید

2706