2733
2734
عنوان

برم یا بمونم

221 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من۴ساله ازدواج کردم کتکم زیاد خوردم اصلا به شوهرم حسی ندارم دخالت خانوادشم زیاده صب که داشت میرفت گفت خونت تمیز باشه شب اومدم احساس حقیر شدن بهم دست داد دیگه بریدم 

بهش گفتم همین امروز از خونت میرم اونم مهم نبود براش انگار شاید میگه اگه میخواست بره انقدر کتکش زده بودم میرفت نمیدونم الان یه دلم میگه برو یه دلم میترسه چیکار کنم?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین باری که کتکت میزد باید میرفتی پزشکی قانونی و سریع به پدرت می گفتی گوشمالیش بده. بعدم تا تعهد نداه از زندان ازادش نمیکردی. خانوادشم باید می اومد التماس.به مردا رو بدی همینه میزنن رحم نمیکنن

2731

ضعیف کشی یکی از خوی های وحشی گری هستش که خدا نکنه تو شخصیت آدما نهادینه بشه . یا یبار واسه همیشه بنشونش سر جاش یا بمون و تا ابد تو سری خور شوهرت باش انقد که بچه هاتم فردا پس فردا دس روی تو و همسراشون بلند کنن 

هیچ  
2738

بیکاری بمونی!بابا برو از جون آدم هیچی مهم تر نیس مردی که رو ضعیف تر از خودش دست بلند کنه پست ترینه و جوابشم باید عین خودش داد_اگه شما روز اول که دستش هرز نشده بود قانونی برخورد میکردی امثال شوهرشما به خودشون اجازه نمیدادن دست رو زن جماعت بلند کنه همیشه هم خوب نیس کوتاه بیای

ولی تو زندگی بعدی هم مظلوم بازی در نیار. شوهر من میدونه سمتم بیاد بزنه من نگاش نمیکنم سریع با چاقو وتبر میزنم نصفش میکنم. اوایل بی زبون بودم الان مثل خودش هارم. ازم میترسه خخخ.وگرنه مردا رحم ندارن میزنن رو بدی.بدم میزنن 

این همه درس خوندم خونه نشینم کرده پول درست و حسابیم نمیده از طرفی مادرش همش اویزونه 

خودش که نگم از اخلاقش به شدت حسود 

فقط از طلاق میترسم همین وگرنه خودش دیگه برام مهم نیست 

حتی یه موقع هایی توی شوخی ها و خنده هامون دستمو بشکون میگیره چنان با اخم گازش میگیرم اشکش درمیاد. میگم حتی به شوخی حق نداری بهم دست بزنی بشگون بگیری.اینا همش پیشگیریه که غلط اضافه نکنه   چون برادرشوهرمم رسم داره زنو میزنن وسایلشو میشکنن.سرهمین پیشگیری کردم

این همه درس خوندم خونه نشینم کرده پول درست و حسابیم نمیده از طرفی مادرش همش اویزونه  خودش که ن ...

ببین منم همینم. میخوام از فردا دنبال کار بگردم. چون یه قرون خرجی نمیده برای مانتو و هیچی.فقط مرغ و گوشت میخره.خونه نمون افسرده میشی کارکن دستتم میره جیب خودت. شوهرتم روت حساب دیگه میکنه.میگه زنم شاغله احترامت بیشتر میشه به نظرم.فقط خواهشا حقوقتو نده بهش

2706