2726
عنوان

گواهی سلامت

5938 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من دو ماهه عقد کردم شوهرم یه مقدار شکاکه ..من هنوز رابطه باهاش نداشتم راستش می ترسم...من باکره هستم اما می خوام گواهی سلامت تهیه بکنم بدون اطلاع خانواده و شوهرم..تا بعد ها حرفی نباشه توش ...ایا دکتر زنان معاینه میکنه گواهی بداه یا باید بری پزشکی قانونی ..برای پزشکی قانونی تنها می خوام برم مشکلی نداره؟؟؟اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم..شوهرم حرفی از گواهی تا به حال نزده من برای اطمینان می خوام بگیرم.‌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من رفتم اول نامزدی

بعد عروسیمم شوهرم دوباره مجبورم کرد برم

حتما برو میدونم برا یه دختر سخته

الانم یادم میوفته گریم میگیره برو ولی حتما حتما حتما با شوهرت

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی...
ببین این آدموووو بزار کنااار  بعدها واست عذاب‌میشه  آدم شکاااک زندگی باهاش نشدنیه خودتو ...

دقیقا...دوستم سنتی با پسری ازدواج کرد...تقریبا 3 ماه عقد بودن و بعدم عروسی...اما هفته بعد عروسی گفتن عروس دختر نبوده و فرستادنش خونه پدرش(با اینکه بنده خدا اهل اینجور مسائل نبود)هر چند رفتن پزشک قانونی و ثابت شد اولین رابطه ش با دوماد بوده اما دوستم جدا شد... و بهترین کارم کرد

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

عزیزم یچیزی بهت میگم از رو تجربه کاری و پرونده ها و موارد حادی که داشتم هست اگه خواستی گواهی سلامت بگیری مستقیم برو پزشکی قانونی به هیچ وجه دکتر شخصی نرو که بعدها اگه راه تهمت شوهرت بازبشه بعد اونجا نگه رفتی با دکترشخصا ریختین رو هم که خودتو باکره جابزنی!تمام مراجع قضایی فقط حرف پزشکی قانونی رو سند میدونن نه دکتر شخصی مامایاهرچی! 

ممنون دوستان خوبم.    من عقد کردم واقعا دارم اذیت میشم از رفتارهاش...تا قسم و ایه براش نیارم حرفامو باور نمی کنه ..دارم راضیش می کنم ببرمش روانشناس فک کنم اختلال پارانویید داره...فقط یه بار گفتم قبلا خواستگار داشتم هز اون روز بدبختی من شرو شد...مرسی از راهنمایی هاتون هیچ وقت از گذشته ایی که اصلا هم وجود نداشته با همسر نباید حرف زد که من اشتباه کردم و زدم.

2706