2737
2734
عنوان

بچه ها خواهر شوهرم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 99 پست
حساب کتاب نمیکنم چون همش خاله ها داییهام میگفتن چرا این نا رو کردین الان سختمونه مای عقد یه کادو پات ...

خب شما بخاطر یدونه هدیه خواهرشوهرت بقیه رو هم تو زحمت انداختی 

نیاورد فدای سرت 

براش جبران کن تو هم نبر 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه سفره عقدتون گرون برداشتین که دست خودتون بوده واقعا رو این حساب کردین کادو بگیرین حساب کنین؟ ب ...

دختر آجیم واسه چهارمین بار بچش سقط شد،فامیلای شوهرش یه عالمه بودن رفتن دیدنش،چیزی که عجیب بود واسم میگفت کادو می اوردن.پول میوردن.شیرینی. من هنگ بودم.😮 

2728

نرو 

ولی حرفتو به گوششون برسون که از دستشون ناراحتی ولی مودبانه 

آرامشتو بخاطر یک مشت بیشعور بهم نریز 

بعضی ها تا آخر عمرشون نفهم میمونن تقصیر تو نیست عزیزم 

ببخشید خودم دراین شرایط بودم بارها.     الان یادخودم افتادم

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
رفتیم یه جعبه شیرینی گرفتیم ده دقیقه نشستیم اومدیم

انصافا ده دقیقه واسه داداش و زنداداش کمه 

شما باید بری ولی هدیه نبری

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
دختر آجیم واسه چهارمین بار بچش سقط شد،فامیلای شوهرش یه عالمه بودن رفتن دیدنش،چیزی که عجیب بود واسم م ...

دیگه بعد چهار بارسقط خواستن بهش روحیه بدن ولی همچین چیزی مرسوم نیست هرچند باز تهش به نظر میاد  ممکن هم هست مسخرش کردن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
دختر آجیم واسه چهارمین بار بچش سقط شد،فامیلای شوهرش یه عالمه بودن رفتن دیدنش،چیزی که عجیب بود واسم م ...

ببین خوتومریضیم تو. اون حالت از اتاق عمل اومدیم بچنون پیشمون نیست ناراحتیم توقع داریم از نزدیکان حالا من غیر از خانواده خودم و خواهر شوهرام و مادرشون کسی نمیدونست یعنی از اینا فقط انتظار دارم

ببین خوتومریضیم تو. اون حالت از اتاق عمل اومدیم بچنون پیشمون نیست ناراحتیم توقع داریم از نزدیکان حال ...

چند هفته بودی سقط کردی؟ 

زشته چون باللخره اون برا عروسی که کادو داده استاتر اناظار داشته موقع عروسی دوبار کادو بگیره نگرفته&n ...

ولی من اینجور متوجه شدم ک کادو نداده خواهر شوهرش.

به نظرم بهترین کار اینکه با همسرش بره و اگه حرفی هم هست همسرش بزنه بهتره تا خودش

ببین خوتومریضیم تو. اون حالت از اتاق عمل اومدیم بچنون پیشمون نیست ناراحتیم توقع داریم از نزدیکان حال ...

چند ماهه سقط کردی؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
شوهرم جیگه بریم اونجا حرفامون رو بزنیم منم دوست ندارم جلو خواهر شوهرم حرفم رو بزنم

اتفاقا بگی بهتره 

چقد نکته خاهر شوهرت 

بنظرم از شما لجش میگیره و حسود 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2706