2726

میرم خونشون اعصابم خورد میشه. بهش چندبار گفتم انگار نه انگار. وای اگه از کثیفیش. خدا مالو به کیا میده. چنتا خونه کلی زمین باغ.شوهرشم بهش پول میده ولی ضایع لباس میپوشه. هی نگید چیکار داری😒😒😒😒😒😒 ازدوستای نزدیکمه دوستش دارم که خودم بهش میگم. نمیخوام بقیه مسخرش کنن. چون چندبار دیدم پشت سرش حرف زدن. ولی هربارم بگم باز همون اشو همون کاسه. حتی خودمم کمکش کردم. ولی چه فایده میرم میبینم همون حالت قبله. کلی وسیله و سطل ماست و بطری نوشابه و دلستر همه گوشه اشپزخونه ولوووو. فرش کف اشپزخونشه کثییییییف. کلی لکه غذا روشه. رو لباساش پر مو. رو فرشا. گلدوناش اب داده از زیرش جرم بسته. شیشه ها اونقدر لک دارن که نگووو. وای خدا اینارو میبینم دیوونه میشم. کف حموم رو سالی یه بارم شوینده نمیزنه خودش میگه اعتقادی به شوینده ندارم. دستشوییشون همینطور. من ناراحت میشم بهش صمیمانه گفتم عزیزم اینطور نباش. میگه همه اینطورن. کجا همه اینطورن‌ بقیه رونمیگم خونشون از تمیزی برق میزنه . ولی دراین حد زندگی نمیکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه بار بهم گفت چون سنتی ازدواج  کردم شوهرمو دوست ندارم. بابام نزاشت درس بخونم ۱۵ سالگی ازدواج کردم. الان با دوتا بچه زندگیشو دوست نداره. میگم برو مشاوره روانشناس نمیره. باور کنید موهای صورتشم اصلاح نمیکنه یا دست و پاشو. اونجارو نمیدونم الکی هی نپرسید😁😁

همه چیز به مال و منال نیست که شاید دلش خوش نیست که واسه خونه و خودش وقت نمیذاره 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

به نظرم وقتی گفتی و انجام نداده  کلا بیخیال شو بخاطر سلامتی خودت هم که شده دیگه خونش نرو

من تو ماه دوبار جرمگیر تو سرویسا میریزم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706