2737
2734
عنوان

باردارا اتاق نی نی رو چیدیدند؟؟؟

135 بازدید | 27 پست

من چیدم یعنی مامانم اینا اومدند چیدند ولی یسری چیزاشو نگرفتم هنوز گفتم زوده مثل بهداشتی هاش،

یه سوال من هفته28امم شماها شکمتون خیلی اومده جلو مال من چرا جلو خیلی نیمده، صبحا ک از خواب پامیشم ک انگار بچه توی پهلوهام رفته شکمم کوچیکتر شده همش میترسم بچه رشد نداشته باشه ماه پیش کلی چیز خوردم ک رشد کنه شکمم رفتم دکتر 3کیلو اضافه کرده بودم دعوام کرد

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوز نه...اخه میخام اتاق خودمونو بدم به نی نی خودمون بریم تو اتاق بزرگترررر اونوق اتاق بزرگتر کولر نداره گرررمههه

شکمم هم اصلا معلوم نیست هشت ماهه باردارم

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم

وصعیت من از همتون بدتره

هفته ۳۷ ام هنوز اتاق چیده نشده

البته همه چی داره ولی چون تخت وکمدش اماده نیست همینجوری گذاشتم گوشه اتاقش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
چه خونسرد😂 انشاالله وسایلاشو که خریدی؟🤔

فقط چند قلم شامپو و حوله خریدم...بچم هنوز لباس نداره  

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
هفته های اخر سخت میشه برات چون سنگین میشی الان وقتشه 

یه سری وسایلاشو اینترنتی سفارش دادم اما تو خرید لباس مشکل دارم نمیدونم چی بخرم 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
خوبی؟ پس کی آماده میشه؟

مرسی گلم

تخت وکمدشو شوهرم قراره بخره معطل اونم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706