2737
2734
عنوان

واقعا بعضی از زنا خیلی جوگیرن

516 بازدید | 52 پست

درسته من خودم دخترم ولی واقعا ی سری از خانم ها تا ی شغلی پیدا میکنن میخوان چشم مراجعه کننده هارو دربیارن 

فروشنده ی داروخونه هستن فک میکنن متخصص مغز و اعصابن 

منشی هستن انگار مدیر عاملن 

رفتم دندون پزشکی به دستیار میگم من سیم ارتوندسیم دراومده آنچنان چشم غره ای به من رفت ی لحظه فک کردم نکته اون سیمه جزو اموال باباشه بعدم با ی لحن هصبانی گفت شکوندی دیگه 😑😒بهش میگم نه نشکسته میگه ما اصطلاحا میگیم شکسته 

بعد دکترم اومد آقاست گفتم اینطوری شده گفت باشه اشکال نداره خیلی خونسرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره موافقم 

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2731
2738

من بودم وقتی از کنار دستیاره رد میشدم یجور که بشنوه میگفتم خداروشکر این نمیخواد درست کنه اینقدر جوش میزنه کلاس میاد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

جایی که مراجعه کننده زیاد باشه خواه ناخوااه طرف یکم تند میشه البته نه همیشه تو لحظات خاص ولی اگر همیشه اینجوره مشکل داره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ما اصطلاحا میگیم😑بگو بشین بینیم باو😐انگار ده سال پزشکی خونده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

وووای خیلی ازاین جور ادما به پستم خورده...حال پدرم بد بود بردیمش دکتر.ازقبل با دکترهماهنگ کرده بودیم به منشیش گفتم نوبت میخام گفت نداریم گفتم ازقبل با دکترهماهنگ کردیم عصبانی شد گفت ازکی دکترواسه خودشون شدن منشی که وقت میدن..خودشون بیان اینجا بشینن نوبت بدن ..

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2706