2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی با وجود سرکلاژ

1448 بازدید | 4 پست

مامان هایی که سرکلاژ بودید در هفته چندم نخ بخیه اتون رو کشیدید و چند روز بعد زایمان کردید؟از زایمان طبیعیتون بگید که چطور بود؟من توی این مدت ورزش نکردم و تحرکم کم بود ولی الان توی هفته ۳۶ دارم شروع میکنم ب تخرک داشتن و پیاده روی و فردا قراره نخ بخیه امو بکشم و قصدم طبیعیه.مامانهایی که کلا زایمان طبیعی داشتن با یا بدون سرکلاژ لطفا از تجربیات زایمانتون بگید.ممنون

من سرکلاژ نشدم

ورزشامم از هفته ۳۶ شروع کردم

زایمانم تقریبا ۱۰ ساعت طول کشید

سخت بود ولی من خیلی دوست داشتم

اون لحظه که بچه میاد بیرون همه دردام رفت و کلا همه چی یادم رفت

ببین زایمان طبیعی خیلی خیلی به لگن ربط داره که چطور باشه من کسی دیدم که کل طول بارداری بخور بخواب بود ولی بدون درد 5سانت دهانه رحمش باز بود(من خودم سر دومی بدون درد5سانت بود ولی اولی فقط دوسانت) گرچه ار ترس سزارین کرد

برای زایمان طبیعی فقط باید بپذیری درد داره شدید هم هست ولی یه فرایند طبیعی هست

البته اگه لگن مناسب نباشه و دهانه رحم باز نشده باشه بهترین کار سزارین هست

ولی اگه فرایند باز شدن دهانه رحم خوب پیش میره طبیعی خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=102274459]ببین زایمان طبیعی خیلی خیلی به لگن ربط داره که چطور باشه من کسی دیدم که کل طول بارداری بخور بخواب بو ...[/Q.  عزیزم شما بعد سزارین درد زیاد ذاشتید،هم اینکه سوالم اینه بعد سزارین شکمتون دوباره جمع شده یا فرمش تغییر کرده؟

2731
[QUOTE=102274459]ببین زایمان طبیعی خیلی خیلی به لگن ربط داره که چطور باشه من کسی دیدم که کل طول بارد ...

من سزارین نکردم

گفتم اون دوستم که بدون درد 5سانت بود سزارین کرد

من طبیعی بودم تجربه سزارین ندارم