2733
2734
عنوان

خانما چله حق شناسو

151 بازدید | 15 پست

تا حالا خوندبن برا حاجتای خییییییلی بزرگ 

بعنی واقعا معجزه اس؟!

چقد رعایت کردین 

چقد امید داشتین 

وقتی به حاجتتون رسیدین پشیمون نشدین که صلاح نبوده ؟!

ممنون میشم تجربه هاتونو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میترسم از اینکه بخونم و چیزی که میگیرم به صلاحم نباشه واقعا عقلم به جایی قد نمیده 

از خیلیا شنیدم حتی برا ازدواج با کسی که دوسش داشتن خوندن و رسیدن کسی که اصلا قصد ازدواج با اینا رو نداشته یعنی تا این حد قویه 

حاجت من ازدواج نیس ولی کلا میگم چون حاجت میده نکنه ی وقت زوری باشه گیج شدم واقعا

میترسم از اینکه بخونم و چیزی که میگیرم به صلاحم نباشه واقعا عقلم به جایی قد نمیده  از خیلیا شن ...

نه به نظرم حاجتت و اینطوری عنوان کن که به اگر به صلاحه بگیری یا بخواه برات گشایش بشه یه جوری از صلاحش به حاجتت برسی 

فقط لطف خدا
2738
یه سوال بد بپرسم ؟؟گناهت در چه حدی بوده اگر میتونی دوست داری بگو؟

پرخاشگری و بی احترامی فحش البته توی عصبانیت تهمت به شوهرم دل شکستن حجاب ارایش اهنگ

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )

عزیزم من نذرشو کردم و حاجت گرفتم. برای اتفاقی که قرار بود بیفته فرصت 40 روز نبود. من نذر کردم و بالافاصله شروع به خوندن کردم. از همون زمانیکه شروع کردم ، مشکلات کم کم حل شد و من حاجت گرفتم. البته برای مشکل کس دیگه ای خوندم.

فلسفه این چله به این صورته که اگه صلاح باشه حتما به حاجتت میرسی و اگر نه قطعا چیز بهتری برات در نظر گرفته میشه. منظورم اینه که دست خالی از این چله برنمیگردی. فقط به این شرط که تمام موارد رو رعایت کنی و مراقبه کامل داشته باشی. 

2706