2703
2553
عنوان

میخوان کادوم رو پس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من بده بره...ولی حتما به رو بیار ..منت کسی رو سرت نباشه از هر چیز بالاتره

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2456

بگو اگه رسمتون اینه که کادو سر عقد مال دوماده الانم ببری مال ابجیت نمیشه دومادتون میبره دو روز دیگه برای خواهرش پس بهتره پیش خودمون بمونه 

البته شوخی کردم اینو نگو دعوا میشه

مادرش چیکاره اس؟   جرمش اینه دختر شوهر داده بی اجازه شما؟

نه خواستم بگم اگر خونه هستید من اون امانتی و بیارم بدم . سکه پیش من امنت بوده گویا خواستم ببینم کی تشریف دارید بیارم براتون .شاید یکم خجالت بکشن

وای چه رویی دارن اولا که کادوی عقد مال عروسه اینو همه میدونن بس که سبک گرفتی انقد پرو شدن ولی اون دبگه بیعرضگی شوهرته که پول کادو نداره میخواد سکه تورو بده به مادرشوهرت ربطی نداره

2714

ببین سکه رو که پرت کن سرشون اگر واقعا داره سکه بخره ومیخواد اینو از شما بگیره که ...........

کلا یه تجدید نظر رو شوهرت بکن فقط بحث این سکه نیست حرکت گفتمان خیلی بده 

البته مام اینجوری کادو میدیم اگر دختر با ما نسبتی داشته باشه به دختر میدید اگر پسر به پسر

فقط لطف خدا
2706