2737
2734
عنوان

از اومدن فصل پاییز براتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 63 پست

من‌پاییزو دوست دارم ولی چند سال پیش یه اتفاق بدی تو پاییز واسمون افتاد که تا دو سال پاییز که میومد حس و حال بدش یادم‌میومد امیدوارم امسال اونجوری نشه. ولی کلا سرما از گرما برام دلچسبتره اگه سینوزیت بذاره😂

دلت میاد؟من عاشق پاییزم واقعا دلگیره؟به نظر من قشنگ ترین فصله خنکی هوا،روزای کوتاه،صبای زود مدرسه ...

آره واقعا قشنگه...تنها بدیش واسه من اینه که خونمون جفت مدرسه ست،اینقدر سر‌و صدا میکنن دوست داری بگیری تک تک بچه ها رو بزنی،لامصبا

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا قشنگه...تنها بدیش واسه من اینه که خودمون جفت مدرسه ست،اینقدر سر‌و صدا میکنن دوست داری بگیر ...

ای جان‌حق داری خب  

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2728
من با تمام گرما تابستون خیلی دوست دارم روزای بلند  

در عوض زمستون است و شبهای بارونی و لبو فروشی سر خیابان و شلپ شلپ کفشا تو خیابون و صدای ناو دونو ،یه گوله بشی زیر پتو کنار بخاری و بارون بزنه و از خواب بیدار بشی ندونی روزه یا شب....آخ قلبم

ای جان‌حق داری خب    

یه مصطفی داشتن پارسال خیلی خراب کار بود مدیره آخریاتو میکروفون میگفت مصطفی گمشوووو دفتر،تپلی و بامزه هم بود😂بیچاره آخر سال پاش شکست

2738

حالا بازم واسه تو فین فین خوره برای بعضی هت مدرسه ودرس ومدیر ومشق شروع میشه...

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

منم اصلا خش خش برگ و دست تو دست و... ندارم😑 آخه تو اهواز😬 همینکه هوا از شرجی دربیاد نعمته مردم تو این گرما یادش بخیر دوران دانشجوییم پاییز چی بود برگای زرد چنار کنار بهترین دوستم عاشقانه هام تو پاییز با هم اتاقیم بود😀

پسرم همه دنیام 😘💋💕

برای اولین بار تو عمرم بی صبرانه منتظر فصل پاییزم...

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
دوست چیزی راجع بع بارداری خارج ار زحم میدونی ؟؟

آره تقریبا،اینکه جنین توی لوله های رحمی بجای رحم میچسبه،با درد در یک طرف پهلو همراه هست ،بتا زیاد بالا نمیره و اگه خدایی نکرده دیر اقدام کنی ممکنه لوله رو از دست بدی که خیلی درد ناکه،انشالا که تو اینجور نباشی دوست عزیزم

2706