2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟

127 بازدید | 15 پست

چهار نشانه پسری که واقعا قصد ازدواج دارد1پسری که واقعا واقعا قصد ازدواج دارددر دوره آشنایی تقاضای رابطه جنسی ندارد2رابطه اش را از خانوادش پنهان نمی کند3زمان آشنایی را خیلی طولانی نمی کند 4 به دنبال به دست آوردن اطلاعات هست نه فقط تبادل احساسات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نظرم مثبته

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738

من موارد عکس را زیاد دیدم 

جبهه نیست ولی میخوام بگم فرمول نداره که یک و دو سه چهار براش بزنیم بگیم این ها نشانه است 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

منطقیه .. ولی یه نظریه ی کلی به حساب میاد .. 

با توجه به شرایط و موقعیت باید بفهمی طرفت تورو میخوادت یا نع

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

منطقیه هااا 

ولی الان دگه دوره ی ما بی پروا هستن 

مهم نیست زیاد پسره  باشه یا نباشه 

از مسئولیت فرار میکنیم 

دگه خوشیای بدون هیچ تعهد رو ترجیح میدیم ب زیر بار ازدواج و مشکلاتش رفتنو 

یکیم مطمئن باشین  خیلی از دخترا خودشونم دگه دنبال مورد ازدواج نیستن و الا این همه جاست فرندو رابطه خواهر برادریو رفیق بازی اینا نبود (خودم رفیق دارم نریزین سرم😂)

همه اینجوریا نیستنا من کلی میگم

بابغض لبخند بزن بگذار شیطان سجده کند ب عظمت غروری ک هرگز نشکست..
2706